Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Interpretacje Arteuza – część 18

powrót.. część17

 

*
CAŁKOWITE WYZWOLENIE EUROPY DO ROKU 2044? przez rycerskie zakony króla Francji Henryka Szczęśliwego!!!

Wielka Kula Ognia nad Toledo,
Środek zgrupowania Hannibala zniszczony,
Niewinni porażeni czyrakami i białą krwią,
Jedna szósta Hiszpanii strefą zakazaną,
Tak Wielki Selin oczyścił z niewiernych,
 Dawne ziemie królestwa Burbonów.

Wojska Koguta i sprzymierzonych,
Robią sieczkę z wyznawców półksiężyca,
Marny los chrześcijan stał się teraz
 Marnym losem niewiernej hołoty.

Po wielkim zwycięstwie nad islamem w Hiszpanii, W Kordobańskiej katedrze potwierdzenie Wielkiego Związku
Pomiędzy Henrykiem i hiszpańską Izabelą de Burbon,
Dwa Wielkie kraje w jednym wiecznym zjednoczeniu,
Portugalczykom łaskawy Henryk pozostawił wolność,
Ale w podległości i uzależnieniu do WIELKIEJ DYNASTII ZWYCIĘZCÓW!

Tekstów odnośnie wyzwalania Hiszpanii i Portugalii jest o wiele więcej, ale wybrałem te, które są najbardziej wyraziste mówiące o całkowitym wypędzeniu turbanów Kalifatu Wielkiego Talibanu z Hiszpanii i Portugalii.
Tak więc z tego tekstu i innych poprzednio przeze mnie przytoczonych wynika, że Henryk Szczęśliwy przyłączył do Francji już na stałe: Włochy, Hiszpanię, Szwajcarię, Grecję i część zdobytej Turcji ze Stambułem, którego nazwa została zmieniona na „MIASTO HENRYKA SELINA”. Tak więc dwaj królowie Francji i Polski podzielili się wyzwoloną od islamu Europą!!!
Po tym sukcesie obaj królowie spotkali się z powrotem, tym razem w Akwizgranie (Aachen) -dawnej stolicy państwa frankijskiego Karola Wielkiego. Uzgodnić oni tam mają m.in. dalszą ofensywę przeciwko Wielkiemu Talibanowi. Tym razem do wojny ma przystąpić Polska, ale te przygotowania obu państw i innych pomniejszych sojuszników przerwała WIELKA II KATASTROFA KOSMICZNA!!!
*
Odnośnie kilku innych wojen (po III wojnie światowej).
IV wojnę światową ma wywołać Szkot Wielki Mastin, zwany też Mastiffem, w XXII w. gdzieś ok. roku 2150. Na czele maszyn w wojnie z ludźmi, jak pisze M. Nostradamus, ma stanąć V Antychryst
– Super lub Hiperkomputer o nazwie: „WIELKA MYŚLĄCA I TWORZĄCA WSZYSTKO CO DLA LUDZI ZŁE – MROCZNA SUPERBESTIA”, która po opanowaniu maszyn będzie chciała
podporządkować sobie całe życie biologiczne, w tym ludzi!!! VI Antychrystem – ostatnim ma być sam Lucyper, „który zstąpi z piekieł w czasie wojny ludzi ze śmiercią”, do której wtrąci się sam Pan Bóg unicestwiając, to jest wiążąc szatana na 1000 lat. Możliwe, że wojna ta będzie w końcu czwartego tysiąclecia (ok. roku 3797?), ale o tym wie tylko sam PAN BÓG.
Uwaga!
Pozwólcie, że dokończę temat III wojny światowej, a jestem już bardzo blisko!
Na wiele pytań, które mi zadajecie już odpowiadałem, choćby te związane z polskim królem. Odpowiem na wszystkie merytoryczne pytania, również te odnoszące się do przyszłości Polski i jej przyszłego króla, ale po zakończeniu tematu. Możliwe, że na wiele z tych zadanych pytań otrzymacie odpowiedź w czasie opisów ewentualnej III wojny światowej.
Niestety, ale z braku czasu, jak już o tym nie raz pisałem, nie będę mógł tego tematu (przepowiedni i proroctw) ciągnąć w nieskończoność. Na ten temat jest już wiele literatury, proszę pytać się w księgarniach. Są prace i gorszej i lepszej jakości, ale są. Na razie jak wiem to nie ma w tym temacie specjalnej cenzury i dobrze!
*
Nie chodzi o Megiddo – miejscowość i górę w Palestynie, obecnym Izraelu, gdzie odbyło się wiele starożytnych bitew. Tytuł króla królów nosili władcy Persji, czyli obecnego Iranu.
Ja napisałem o Megiddo w Iraku (nie Iranie) w zakolu dwóch wielkich rzek: Tygrysu i Eufratu, to tam w dawnym Edenie (Raju) znajduje się wielka polana o potocznej nazwie Har Magedon -”Wzgórze Megiddo” (chociaż nie ma tam wzgórza), zresztą niedaleko ruin starożytnego Babilonu -niektórzy uważają, że to tam, a nie w Palestynie ma być ostateczna bitwa z siłami zła, czyli szatanem.
Nowy Testament zresztą symbolicznie określa miejsce tej bitwy, tak jak wiele innych rzeczy.
Niektórzy uważają, że Har Magedonem będzie cała Ziemia, tak samo jak druga Jerozolima. Ale może Pan ma rację nie ja, trudno powiedzieć.
Pozdrawiam.
Na to pytanie musiałem odpowiedzieć, bo jest bardzo ważne, bowiem jest wiele interpretacji biblijnych co do miejsca, w którym odbędzie się ostateczna bitwa Pana Boga z siłami zła, czyli z samym Lucyperem!
Szereg takich samych nazw nosi wiele miejsc i miejscowości i jest położonych w wielu różnych miejscach (w tym krajach).
*
II WIELKA KATASTROFA KOSMICZNA – PAŹDZIERNIK 2044 ROKU?!!!
Przygotowania Henryka Szczęśliwego króla Francji i króla Polski oraz ich sojuszników do generalnej rozprawy z III Antychrystem – Mahdim Kalifem Wielkiego Talibanu i jego
sprzymierzeńcami i zakończenia III wojny światowej mają przerwać JESZCZE BARDZIEJ TRAGICZNE W SKUTKACH DLA MIESZKAŃCÓW ZIEMI wydarzenia w skali globalnej, które później będą nazwane II katastrofą kosmiczną, a przez ludzi wierzących II WIELKIM OSTRZEŻENIEM PANA BOGA, stanowiącym jak gdyby WEZWANIE STWÓRCY (po raz drugi)
do przerwania przez jego dzieci (ludzi) wielkiej wojny prowadzonej ZA JEGO PRZYCZYNĄ I W JEGO IMIENIU – wojny DWÓCH WYZNAWCÓW DWÓCH WIELKICH RELIGII: CHRZESCIJAŃSTWA I ISLAMU.
Przypominam w tym miejscu, że I katastrofa kosmiczna, o której już poprzednio tu pisałem, ma mieć miejsce po około dwóch latach trwania III wojny światowej, a związana ma być (ona) z upadkiem meteorytu lub odłamka komety na północny Atlantyk.
Drugiej katastrofie kosmicznej – II OSTRZEŻENIU – mają towarzyszyć jeszcze większe tragiczniejsze wydarzenia na Ziemi niż w czasie I katastrofy, czyli w I OSTRZEŻENIU, które
poprzednio opisałem. W Apokalipsie św. Jana Ewangelisty czytamy:
„On też sprawia, że wszyscy, mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymają znamię na swojej prawej ręce albo na swoim czole, i że nikt nie może kupować ani sprzedawać, jeżeli nie ma znamienia, tj. imienia Bestii lub liczby jej imienia. Tu potrzebna jest mądrość. Kto ma rozum, niech
obliczy liczbę Bestii, jest to bowiem liczba człowieka. A liczba jego sześćset sześćdziesiąt sześć.” (Ap13, 16-18)
Z informacji, które uzyskałem znak Bestii – jej znamię już nadszedł!!!
W poprzednim artykule pisałem Wam o Superkomputerach, które oficjalnie zostały nazwane Bestiami – ich numery kierunkowe to 666!!! Buduje je wiele krajów.
UWAGA!
Największy tzw. „HIPERKOMPUTER” o nazwie „WIELKA BESTIA” jest już montowany w najwyższym na świecie, niedawno oddanym do użytku, 828 metrowym: „Burdż Dubaj”, w którym znajduje się 169 pięter użytkowych! Dubaj jest największym miastem w bogatych Zjednoczonych Emiratach Arabskich, gdzie dochód narodowy (PKB) jest jednym z najwyższych na świecie.
Oto ciekawy tekst Nostradamusa w połączeniu z wielkim wieżowcem w Dubaju, bo w tym tekście chyba o niego chodzi:

Wielka Pustynna Wieża Mózgiem III Antychrysta,
Szatańska liczba 169 miejscem jego działania,
Nim zostanie zniszczona wielkim ogniem Atlantydów,
Wszyscy ludzie podlegli Bestii otrzymają jej znamię,
Oznaczeni będą piętnem na prawej ręce lub na czole,
Wszyscy inni władcy pójdą za jej haniebnym przykładem!

Jak wiemy chipowanie (oczipowanie) ludzi, swoich obywateli ma w planie wiele wysoko uprzemysłowionych państw świata. Najprawdopodobniej już nie długo, wszelkie dokumenty
osobiste jak dowody osobiste, paszporty, wszelkie legitymacje, a nawet bankomatowe karty kredytowe mają zastąpić chipy (czipy) laserowo „wstrzykiwane” do skóry nadgarstka prawej ręki wszystkim dorosłym, a później wszystkim dzieciom zaraz po urodzeniu. Wszelkie informacje w nich zawarte będą co jakiś czas zmieniane (np. stan cywilny, stan konta, czy miejsce zamieszkania lub pracy – i to UWAGA – często bez wiedzy osoby posiadającej chip (czip)!!! FIZYCZNE pieniądze mają całkowicie być zastąpione przez pieniądze WIRTUALNE!!! Nie będą więc już w ogóle potrzebne żadne banknoty czy monety!
Przystawieniem nadgarstka z chipem (czipem) do odpowiedniego urządzenia będzie każdy człowiek (w tym również dziecko) załatwiał wszystkie swoje niezbędne sprawy życiowe, a więc będzie w ten sposób (przyłożenie czipa) płacił za zakupione towary, za przejazdy komunikacją
lotniczą, kolejową i miejską, będzie mógł być szybko zidentyfikowany na ulicy przez policję itd.
Jego chip (czip) pozwoli mu wejść do swojego mieszkania czy samochodu i do pracy, a dziecku do swojej szkoły itp. Ponieważ chipy (czipy) mają wydawać specjalny niesłyszalny dla ludzkiego ucha sygnał (możliwe, że dźwięk) – Hiperkomputer lub Superkomputer będzie mógł szybko
zidentyfikować miejsce pobytu takiej osoby.
„NIEOCZIPOWANY” CZŁOWIEK – NIE POSIADAJĄCY TZW. „ZNAMIENIA SUPERKOMPUTERA BESTII” NIE BĘDZIE MÓGŁ W OGÓLE FUNKCJONOWAĆ W TAKIM
„SUPERSPOŁECZEŃSTWIE”!!!
NIC WIĘC DZIWNEGO, ŻE DWUDZIESTOWIECZNY TOTALITARYZM BĘDZIE NICZYM W PORÓWNANIU DO CZEKAJĄCEGO NAS S U P E R T O T A L I T A R Y Z M U, JAKI
CZEKA NAS W XXI WIEKU – wieku DWÓCH katastrof kosmicznych i III wojny światowej.
Demokracje w wyniku czekających nas kryzysów i rewolucji zanikną (zostaną zmiecione w toku różnych światowych wydarzeń), a powrócą absolutne monarchie (cesarstwa, królestwa, kalifaty, sułtanaty itp.) oraz supertotalitarne religijne systemy oparte na fanatyzmie i braku jakiejkolwiek
tolerancji! Tak zwana „czwarta władza” (dziennikarstwo) będzie całkowicie podporządkowana władzy. Propaganda będzie taka, że jak pisze M. Nostradamus – „NIE BĘDZIE WIADOMO CO JEST KŁAMSTWEM, A CO PRAWDĄ!!! Na początku XXII wieku stopniowo demokracja będzie
się odradzała, ale będzie ona już całkowicie inna niż ta obecna, czy też ta ze starożytnej czy średniowiecznej historii.
II katastrofa kosmiczna będzie się składała z dwóch następujących kolejno n/w zdarzeń, które postaram się opisać:
1. Wybuch na Słońcu – skutek: niebo na Ziemi przybierze kolor czerwony.
2. Wejście na obrzeża Układu Słonecznego nieznanego olbrzymiego ciała kosmicznego – gwiazdy lub planety, które spowoduje zakłócenia w całym systemie słonecznym i spowoduje wiele trwałych zmian w ruchach wszystkich planet, w tym naszej Ziemi i Księżyca.
Z tym drugim wydarzeniem będą związane TAK ZWANE TRZY DNI CIEMNOŚCI, w których nastąpią następujące procesy:
– zmiana odchylenia osi ziemskiej w stosunku do ekliptyki Układu Słonecznego, a więc zmiana usytuowania biegunów geograficznych;
– przebiegunowanie magnetyczne Ziemi, związane z przemieszczeniem biegunów magnetycznych planety, co znaczy, że biegun północny zajmie miejsce bieguna południowego i odwrotnie – biegun południowy przemieści się na północ zajmując miejsce bieguna północnego;
– w trakcie tych wydarzeń nastąpi chwilowy zanik pola magnetycznego Ziemi, będzie to związane z całkowitym przerwaniem łączności telefonicznej i satelitarnej, zanikiem w odbiorze programów telewizyjnych i radiowych, wystąpią przerwy w dostawach energii elektrycznej;
– „CUD KRZYŻA” – pojawienie się na obu półkulach jednocześnie jasnego błękitnego światła w kształcie krzyża otoczonego gwiazdami (88 gwiazdozbiorów widocznych na naszym niebie nie będzie przez ten czas chwilowo widocznych! Po zniknięciu cudu gwiazdozbiory zmienią swoje
położenie na niebie!).
W wyniku przemieszczeń wielkich mas powietrza nastąpią wielkie hiperhuragany i olbrzymie przemieszczanie się wód oceanicznych – wystąpi ponad kilometrowej wysokości fala oceaniczna,
nastąpi dalsza zmiana w położeniu i kształcie obszarów lądowych (kontynentów i wysp) na Ziemi.
Niektóre wyspy znikną pod wodami, a niektóre się pojawią. Prawie Jednocześnie nastąpią wybuchy wszystkich wulkanów na Ziemi, zarówno tych na lądach jak i tych oceanicznych pod wodą!!!
Podobne zmiany nastąpią prawdopodobnie w całym systemie Układu Słonecznego, a więc na innych planetach i księżycach.
Główną przyczyną prawie wszystkich (choć nie jedyną) tych wydarzeń będzie, jak już wspomniałem powyżej, przejście tajemniczego ciała niebieskiego tzw. „żelaznej gwiazdy śmierci” zwanej przez badaczy „Nemezis” (nazwanej imieniem bogini z mitologi greckiej) lub ogromnej planety „Nibiru” (nazywanej tak na cześć boga z mitologi sumeryjskiej) lub nazywanej „Marduk” (na cześć boga z mitologi babilońskiej).
O tych wszystkich wydarzeniach napiszę w następnych odcinkach – artykułach.
*
Macie Moi Drodzy bardzo ciekawe i intrygujące pytania, ale pozwólcie, że odpowiedziami na nie zajmę się po zakończeniu tematu związanego z III wojną światową.
Zauważyłem, że niektórzy chcieliby, żebym temat związany z wszelkimi proroctwami i przepowiedniami kontynuował poza wydarzenia związane z przebiegiem III wojny światowej i
okresem jej poprzedzającym do końca np. przepowiedni Wielkiego Jasnowidza i Proroka wszechczasów Michaela Nostradamusa. Jest to niemożliwe z wielu względów, a mianowicie nic tak po człowieku nie pozostawia dobrych wspomnień jak dobra literatura i to w różnych wymiarach:
powieściopisarstwie, poezji, nauce, czy właśnie badaniu przyszłości na podstawie proroctw i przepowiedni ludzi obdarzonych darem, cyt.: „darem Boskiego widzenia świata”, jak mówił wszem i wobec Nostradamus i inni prorocy. Poza tym na wiosnę mam w USA szereg intrygujących spotkań, w których chciałbym uczestniczyć.
Myślę, że te słowa Nostradamusa (już przytaczałem poprzednio inną jego wypowiedź), które teraz przytoczę, a wypowiedziane przez mistrza (głównie do króla Henryka II) w czasie wielkiej uczty przygotowanej na jego cześć w pałacu królewskim – Luwr (mówiłem o tej uczcie poprzednio) w
Paryżu świadczą o prawdziwości jego proroctw i przepowiedni jako człowieka o wielkiej wierze,
cyt. jego słowa:
„Ja wiem, że Duch Święty w całej swojej okazałości nie lubi i nie cierpi wszelkiej zbrodni, w tym takich zbrodni jak zabijania, kłamstwa, złodziejstwa i bluźnierstwa.”
On uważa, że największą zbrodnią ze wszystkich zbrodni i grzechów jest KŁAMSTWO, CZYLI FAŁSZYWE SŁOWO, jest one gorsze niż ŚMIERĆ zadana innemu człowiekowi, bo Jezus
Chrystus po przez ukrzyżowanie własnego boskiego ciała pokazał ludzkości, że „CZŁOWIEK SZCZEREGO SERCA, MÓWIĄCY ZAWSZE PRAWDĘ, NIE POZOSTANIE PRZEZ
STWÓRCĘ NIGDY ZAPOMNIANY – PAN BÓG NIE ZAPOMNI O JEGO ZIEMSKIM ISTNIENIU – DA MU NA WIEKI ŻYCIE, ŻYCIE WIECZNE WŚRÓD GWIAZD NIEBA, BO MIEJSC JEST WIELE, GDYBY TAK NIE BYŁO TO BYM WAM O TYM POWIEDZIAŁ, STWIERDZIŁ MÓJ PAN I BÓG!!! SŁOWO BOGA ZAWSZE BRZMI PRAWDZIWIE, bo przez JEGO SŁOWO (PANA BOGA) WSZYSTKO SIĘ STAŁO i ZACZĘŁO!!! MÓWMY ZAWSZE PRAWDĘ JAK NASZ STWÓRCA, WTEDY ZAWSZE BĘDZIEMY STWORZYCIELAMI CZEGOŚ WIELKIEGO i NIEZAPOMNIANEGO NA WIEKI. BĘDZIEMY WÓWCZAS
PODOBNI DO BOGA, BO JESTEŚMY POPRZEZ ROZUM I DUCHA, A NIE NĘDZNE STARZEJĄCE SIĘ I ŚMIERTELNE CIAŁO STWORZENI NA JEGO OBRAZ I PODOBIEŃSTWO (BOGA)”!!!
Koniec w/w cytatu z wypowiedzi M. Nostradamusa. Te słowa prawie całkowicie można odczytać z jego licznych centurii!!! To był człowiek wierzący całym sercem.
Powiedział, że jego przepowiednie zostały mu dane przez „OPATRZNOŚĆ BOSKĄ” i są ZGODNE ZE WSZYSTKIMI KSIĘGAMI BIBLII (PISMA ŚWIĘTEGO, CZYLI PRAWA BOŻEGO!!!), aby ludzie wiedzieli, że WSZYSTKO to co jest i oni sami są „IMIENIEM BOGA WSZECHMOGĄCEGO”, bo wszystko – wszechświat i człowieka stworzył STWÓRCA – PAN BÓG, A NIE BESTIA – SZATAN, nie możemy więc słuchać nakazów BESTII – BYĆ „IMIENIEM BESTII”, CZYLI SZATANA, który jest PANEM ŚMIERCI, A NIE ŻYCIA WIECZNEGO, BOWIEM TO ON SZATAN (BESTIA) CHCE NAS LUDZI PO PRZEZ NASZĄ ŚMIERĆ ZABRAĆ BOGU, JAK NIESPODZIEWANY ZŁODZIEJ!!! WALKA ZE ŚMIERCIĄ TO WALKA Z SZATANEM, A OSTATECZNYM JEJ ZWYCIĘZCĄ ZOSTANIE BARANEK – ZBAWICIEL
LUDZKOŚCI JEZUS CHRYSTUS!!!
To też słowa WIELKIEGO M. NOSTRADAMUSA. OCEŃCIE JE SAMI!!!
„W SWOICH PROROCTWACH NIE KŁAMIĘ, BO BYM BYŁ SŁOWEM SZATANA I NIE MIAŁ BYM SZANS NA ŻYCIE WIECZNE”!!!
To też są słowa M. Nostradamusa.
W/g mnie był to człowiek wielkiej wiary, rzadko spotykanej we współczesnym nam świecie.
Jeśli chodzi o mnie skromnego człowieka podpisującego się pseudonimem „Centurion Arteuza”, to nie jestem żadnym prorokiem czy jasnowidzem, jestem zwykłym człowiekiem jednym z Was i na pewno tym nie najlepszym.
NIE WIERZCIE W ŻADNYCH PROROKÓW OBECNYCH CZASÓW I W PRZEPOWIADANY PRZEZ NICH KONIEC ŚWIATA!!! WSZYSCY PRZEPOWIADAJĄCY TAKI KONIEC SĄ ZWYKŁYMI OSZUSTAMI!!!
POMIMO III WOJNY ŚWIATOWEJ I DWÓCH WIELKICH KATASTROF, LUDZKOŚĆ TAK TRAGICZNIE DOŚWIADCZONA PRZEZ WŁASNE BŁĘDY I ZADUFANIE, MIMO WSZYSTKO PRZETRWA I ZBUDUJE INNY, LEPSZY ŚWIAT, NA KTÓREGO KOŃCU SPOTKA, TO JEST ZAZNA OBECNOŚCI WSZECHMOGĄCEGO BOGA I RUSZY NA
POZNANIE JEGO DOMU – NIEBA (CZYLI KOSMOSU).
JEJ PRZYSZŁOŚĆ JEST W GWIAZDACH, JEJ DROGĄ JEST WIELKA DROGA DO POZNANIA DOMU BOGA, DO POZNANIA GWIAZD!!! TO JEST PRAWDZIWE OPTYMISTYCZNE PROROCTWO WYNIKAJĄCE ZE WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH KSIĄG W TYM Z BIBLII I Z WSZYSTKICH PRZEPOWIEDNI WIELU PRAWDZIWYCH PROROKÓW W TYM M. NOSTRADAMUSA!!!
Te słowa wypowiedział spalony na stosie (decyzją Sądu Świętego – Oficjum, czyli Inkwizycji) wielki astronom Giordano Bruno.
Jutro postaram się przejść do opisu wydarzeń mających miejsce w czasie tzw. II katastrofy kosmicznej.
*
Oczywiście, że tematy dotyczące gnostycyzmu, chrześcijaństwa i innych wierzeń lub poglądów filozoficznych dotyczących naszego świata i ludzi są bardzo ciekawe.
Cenię sobie też wypowiedzi nie zgadzające się ze mną lub wyrażające wątpliwości co do mojego przekazu, ale oczywiście te, których FORMA JEST KULTURALNA!
Co do 50 lat kryzysu to możliwe, że on już trwa. Przypominam (proszę sprawdzić moją poprzednią wypowiedź na temat WIELKIEGO KRYZYSU FINANSOWO-GOSPODARCZEGO na świecie), Nostradamus wyraźnie stwierdził, że ma on się zacząć kilkanaście lat przed wybuchem III wojny światowej (u Wielkiego Żywiciela, czyli USA), trwać przez cały czas jej trwania i zakończyć się kilka lat po jej zakończeniu.
Przyjmując, że kryzys zaczął się w roku 2009+50 lat=2059 rok, to wynika z tego, że przyjęte przeze mnie daty wybuchu i trwania III wojny światowej (27 lat), czyli lata 2021-2048 i w tym dwóch katastrof kosmicznych, mniej więcej by odpowiadały zapisom przepowiedni Nostradamusa. Ale
oczywiście mogę się mylić! Kryzys, jak napisał Nostradamus (o tym też pisałem) ma być przerywany krótkimi, cyt.: „fałszywymi okresami pomyślności”, po których zapaść finansowa i gospodarcza ma być coraz większa.
Bardzo ciekawy jest artykuł i graficzny obraz przedstawiony przez „bedwoja”. BARDZO PANU DZIĘKUJĘ!!! Przemyślę GO I MOŻE włączę do swojej pracy!
Jeszcze raz podkreślam, że moje tłumaczenia i przedstawiony zarys historyczny może nie być dokładnie, to jest w 100% taki jaki miał na myśli M. Nostradamus. NIE MAM JEDNAK
ŻADNYCH WĄTPLIWOŚCI (TAK JAK WSZYSCY BADACZE NOSTRADAMUSA), ŻE III WOJNA ŚWIATOWA WYBUCHNIE W TYM STULECIU I BĘDZIE TRWAŁA 27 LAT.
Myślę, że przedstawiony przeze mnie obraz wydarzeń sprawdzi się w ponad 50%. Oczywiście tak jak i Wy (o tym też już pisałem) chciałbym, ŻEBY TE DRAMATYCZNE PRZEPOWIEDNIE W OGÓLE SIĘ NIE SPRAWDZIŁY!!!

II WIELKA KATASTROFA KOSMICZNA – ETAP I: PRZYBYCIE Z OTCHŁANI KOSMOSU WIELKIEGO NIEZNANEGO CIAŁA NIEBIESKIEGO (NEMEZIS, NIBIRU lub MARDUK) I WYBUCH NA SŁOŃCU!!!

Słynna centuria I czterowiersz 84 i jej dalszy ciąg z Almanachu i Prognostyków:
Gdy Księżyc ukryty w głębokiej ciemności,
Przybędzie rdzawoczerwone ciało niebieskie,
Z otchłani KOSMOSU nadciągnie czysta groza,
 Aby pokonać grzeszną ludzkość.

W końcu trzeciej w czwartym dniu października,
Wielka tarcza ŻYCIA zacznie się szybko obracać!
Okrąg SŁOŃCA w jednej chwili się powiększy,
Aby po krótkim czasie wrócić do swojego stanu,
Wielkie płomienie zabarwią powietrze i chmury kolorem krwi!
 Tak WIELKI STWÓRCA pokaże grzesznym ludziom BOSKĄ MOC!

Wielkie Niebieskie Ciało ukradkiem przybędzie z otchłani,
Z miejsca nieba, którego nikt się nie spodziewał,
Wielki BURZYCIEL przyjdzie jak nieproszony gość,
Ochrzcić Układ i Ziemię Wielkim Ogniem rozpaczy, a nie Wodą!

A oto centuria III czterowiersz 34 z pochodnymi z Prognostyka uratowanymi przez sekretarza M.
Nostradamusa:
Kiedy nastąpi zaćmienie Słońca,
Podczas dnia pojawi się POTWÓR,
Wielu będzie się różniło w interpretacji.
Nieoczekiwane ceny: nikt nie będzie przygotowany.

Następny tekst pognieciony przez Nostradamusa i rzucony w kąt – uratowany przez jego sekretarza – jest niezwykle porażający, a zarazem bardzo ciekawy (tak przypuszczam) dla astronomów!!!

Wielkie Nieznane Ciało zakłóci WSZYSTKO!
Wydłuży orbitę Neptuna i podąży ku Słońcu,
Jego obraz jak rdzawa tarcza będzie widziany z Ziemi,
Nim w końcu schowa się za Słońcem dając korzyść Wenus.

W tej przepowiedni M. Nostradamus wyraźnie powiedział o Neptunie jako ostatniej planecie Układu Słonecznego, choć ponoć dwie dalsze, bez Plutona, mają być odkryte, cyt.: „przez lustra w kosmosie” (pewnie teleskopy kosmiczne), choć uwaga – o tej planecie, to jest o Neptunie jak i Uranie nikt w jego czasach nie wiedział. O tych dwóch planetach nie wiedział ani Mikołaj Kopernik ani Galileusz, który przez swoją lunetę wykrył 4 największe księżyce Jowisza i po raz pierwszy z
ludzi je zobaczył, ich wykrycie spowodowało wielki gniew Świętej Inkwizycji (Świętego Oficjum).
Wielki Galileusz musiał publicznie wyrzec się swoich poglądów i odkryć. Do końca życia był w tak zwanym „areszcie domowym” pod kontrolą inkwizytorów! Ale M. Nostradamus o Neptunie wiedział, bo On odkrycie tej planety przewidział!!!

A oto słynna centuria IV czterowiersz 33
O to jej francuski oryginał (tym razem bardzo prosty! – i tłumaczenie na polski):
Iupiter ioinct plus venus qu’a la lune,
Apparoissant de plenitude blanche:
Venus cachee; souz la blancheur NEPTUNE,
De Mars frappee par la gravee branche.

tłumaczenie:

Jupiter bardziej związany z Wenus niż z Księżycem,
Który lśni swym pełnym blaskiem:
Wenus niewidoczna; pod światłem Księżyca NEPTUN,
Który potężną lancą trafiony zostanie przez Marsa.

W czasie życia Nostradamusa znanych było tylko sześć planet w kolejności od Słońca: Merkury, Wenus, Ziemia, Mars, Jowisz i Saturn. Jak więc widzimy Wielki Michael Nostradamus nie tylko przewidział w swoich proroctwach wykrycie planety Neptun, ale później przewidział, że w wyniku wtargnięciu do Układu Słonecznego nieznanego ciała niebieskiego (planety lub gwiazdy -Nostradamus nie określił dokładnie jakie to obce ciało) jej orbita wokół Słońca zostanie wydłużona, czyli rozciągnięta do toru bardziej eliptycznego!!! Zaznaczę, że Nostradamus przewidział też odkrycie Urana jako siódmej planety oraz Plutona, napisał (ciekawostka dla ludzi zajmujących się astronomią), że po pewnym czasie Pluton, cyt.: „na złość Atlantydom i Astrologom będzie
wyrzucony z układu planet”.
*
Dziękuję za ten artykuł i przedstawienie graficzne, które potwierdza PRZEPOWIEDNIE NOSTRADAMUSA, że ewentualna nieznana planeta przybędzie z niespodziewanego miejsca kosmosu, z poza ekliptyki Układu Słonecznego, to jest z płaszczyzny przestrzennej, w której wokół Słońca, oczywiście z minimalnymi odchyleniami od tej płaszczyzny, obracają się wszystkie planety, to znaczy planety karłowate wraz z Plutonem, księżyce, planetoidy i asteroidy, a także szczególne asteroidy zwane kometami.
Faktycznie jest taka hipoteza wielu uczonych astronomów i możliwe, że M. Nostradamus miał na myśli tę planetę nazywaną przez uczonych symbolicznie jako „Planeta X” – jak już napisałem chodzi o „Nibiru” lub „Marduk”. Chcę tylko zwrócić uwagę, że najnowsze wyliczenia uczonych
astronomów mówią, że planeta ta wejdzie w EKLIPTYKĘ UKŁADU SOLARNEGO (SŁONECZNEGO) w latach 2020-2050, co zgadzało by się z opisami wielu jasnowidzów i
proroków, w tym M. Nostradamusa.
*
Pisałem, że jest to jedna z możliwych dat. Wyrażona ona została w książce A. Centurio o Nostradamusie, to jest niemieckiego badacza tekstów M. Nostradamusa, w/g mnie jest ona błędna.
Trudno jest jednoznacznie stwierdzić na podstawie centurii M. Nostradamusa, w którym roku urodzą się główni bohaterowie wydarzeń związanych z przełomowym okresem dla dziejów ludzkości, jakim ma być przewidywana przez wszystkich, powtarzam przez wszystkich poważnych
jasnowidzów i proroków, ewentualna III wojna światowa. Z DATAMI W PRZEPOWIEDNIACH SĄ ZAWSZE OLBRZYMIE PROBLEMY! Ja też w latach 80-tych czy 90-tych uważałem, że III wojna światowa wybuchnie w 2001 roku, a Henryk Szczęśliwy urodzi się w 1981 roku. Teraz ja i zapewne wielu innych badaczy wiemy, że się bardzo myliliśmy.
Kiedy wybuchnie III wojna światowa to Henryk Szczęśliwy ma mieć 20 lat, ma być bardzo młody -to wiedzą wszyscy badacze! Polski król (niestety żadne przepowiednie nie mówią o jego imieniu, mówią tylko, że to będzie tzw. „III Krak”) będzie nieco starszy, to znaczy o kilka lat, a więc nie może to być żaden z obecnych znanych polityków lub innych osób. Myślę, że do roku 2020 (czyli w następnym dziesięcioleciu) wiele intrygujących nas spraw się wyjaśni!
DOPIERO PO FAKTACH OKAZUJE SIĘ, ŻE POWAŻNI PROROCY LUB JASNOWIDZE MIELI RACJĘ, A CHOĆBY (krytykuję również siebie) NAJLEPSI PASJONACI – BADACZE NIE MIELI RACJI!!! Wszelkie daty, w tym również data wybuchu III wojny światowej, którą ja przewiduję na rok 2021, są datami NIEPEWNYMI – ONE NIE WYNIKAJĄ JASNO Z JAKICHKOLWIEK PRZEPOWIEDNI!!! Jasne jest tylko to, ŻE TAKIE WYDARZENIA NASTĄPIĄ W TYM STULECIU I WYMIENIONE W PRZEPOWIEDNIACH OSOBY BĘDĄ W NICH AKTYWNIE UCZESTNICZYLI!!!
*227
TO nie jest żadne usprawiedliwienie, cyt.: „że islam jest parę wieków do tyłu”.
Czy to znaczy, że w tych krajach można z ludźmi robić wszystko, to co robiono w średniowieczu z ludźmi w kulturze chrześcijańskiej? Proszę nie usprawiedliwiać niecnych czynów tym, że ktoś żyje tradycjami z innej epoki, i że kiedyś w ten sposób postępowano w Europie! – To jest nie „fair”!!!
Czy my mamy nic nie mówić i patrzyć na to, co dzieje się w takich krajach, jak np. Arabia Saudyjska? W/g Pana(i) mamy patrzyć i nic nie robić (nawet nie protestować!), jeżeli ktoś jest
prześladowany lub mordowany, bo władza tego kraju jest nie z tej XXI-wiecznej epoki, a żyje w tradycjach średniowiecza?!
CO TO W OGÓLE SĄ ZA POGLĄDY? MAMY MILCZEĆ Z TEGO POWODU, ŻE KTOŚ ŻYJE W ŚREDNIOWIECZU i USZANOWAĆ TE NORMY UWŁACZAJĄCE GODNOŚCI I
WOLNOŚCI LUDZKIEJ? TO COŚ POTWORNEGO!!! TACY LUDZIE JAK PAN, CZY PANI ZAPEWNE NIE INTERWENIOWALIBY, GDYBY np. SĄSIAD ALKOHOLIK MORDOWAŁ SWOJĄ ŻONĘ – ON PRZECIEŻ NIE MA OSOBOWOŚCI NORMALNYCH LUDZI, JEST
ALKOHOLIKIEM!!!
Proszę się zastanowić, co chce się powiedzieć innym ludziom! Niektóre wypowiedzi świadczą źle o osobowości (ludzkiej postaci i tzw. człowieczeństwie) ich autorów!
*228
Tak, zgadza się, katolicy mają na sumieniu wiele nieczystych spraw, za które przepraszał między innymi JAN PAWEŁ II, ale to nie znaczy, że w dobie współczesnej mamy obojętnie patrzyć na zbrodnie islamu!!! One są codziennym faktem w różnych krajach świata!!!
Wszelkie byłe i obecne zbrodnie należy potępiać, ale nie WOLNO ICH USPRAWIEDLIWIAĆ – I TYM SIĘ RÓŻNIMY!!! Pan wyraźnie broni islamu – dlaczego? M. Nostradamus (a ja te teksty przytaczam) mówi też o morderstwach popełnianych na muzułmanach w czasie III wojny światowej przy wyzwalaniu – kontrofensywy wojsk Henryka V Szczęśliwego. Nie widząc tego zachowuje się Pan w dyskusji jak przysłowiowy ŚLEPIEC!!!
Nie wiem, czy zna Pan prawdę o Grunwaldzie (z niemieckiego dosłowna nazwa: „Zielony Las”, jaką nosiła położona w pobliżu wieś niemiecka), zna na podstawie faktów historycznych europejskich kronikarzy, czy na podstawie patriotycznej powieści H. Sienkiewicza „Krzyżacy”, bo
jedno z drugim ma niewiele wspólnego, co przyznał w swoim liście do swojej „miłości” sam H. Sienkiewicz. Myślę, że to zdanie o Grunwaldzie świadczy o Pana małej wiedzy historycznej, która jest oparta na beletrystyce historycznej powieściopisarstwa, a nie na kronikarskich przekazach
historycznych z XV wieku, czyli współczesnych Grunwaldowi. Jestem Polakiem i cieszę się ze zwycięstwa pod Grunwaldem, ale były to po obu stronach wojska zaciężne – najemne, a Polaków i Niemców po obu stronach tego konfliktu było prawie po równo. Nie można wiedzy historycznej czerpać z beletrystycznych powieści pisarzy, tak jak z filmów historycznych kręconych przez wielkie wytwórnie filmowe. To podstawowy błąd!
Historia to podstawowa domena urabiania społeczeństwa przez polityków różnych krajów! Nie wszyscy są odporni na propagandę, również historyczną! Propaganda Historyczna ma na celu wzbudzanie wrogości i usprawiedliwianie konfliktów, będzie ona miała (i ma) ogromne znaczenie
w przededniu wybuchu najtragiczniejszego dla ludzkości konfliktu – III wojny światowej, o tym też pisze (i ostrzega) M. Nostradamus!!!
*233
Drogi Panie, artykuł ten jest bardzo niesprawiedliwy i krzywdzący. Myślę, że zaistniało wielkie nieporozumienie, a raczej niezrozumienie. Po pierwsze tematem tej strony jest dyskusja dotycząca możliwości wybuchu III wojny światowej w obecnym XXI wieku, a nie dyskusja dotycząca jakichkolwiek

 

CD.. część19

 

Jedna myśl nt. „Interpretacje Arteuza – część 18”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Step By Step