Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Interpretacje Arteuza – część 23

powrót.. część22

 

*
– Z tego co widzę podobnie do Polski zachowa się Rumunia. Tam także w czasie wojny będzie dyktatura sprzyjająca Mahdiemu.
Stąd moje pytanie:
Jaki status po wojnie będzie miała Rumunia?
Czy zachowa niepodległość? Jakie będą relacje między Polską i Rumunią, przecież bylibyśmy sąsiadami? Czy są jakieś informacje na ten temat?
Arteuza:
Rumunia obok Francji i Polski będzie początkowo bardzo się liczyła w Europie i przystąpi do sojuszu tych dwóch państw. W końcu III wojny światowej dojdzie tam do krwawej wojny domowej na tle religijnym. Ludność tego kraju ze względu na słabość kościoła prawosławnego, bardzo chętnie i bez żadnych oporów (nie tak jak w Polsce) przyjmie religię muzułmańską. Islam będzie w Rumuni tak silny, że obalony zostanie siłą nowy rząd próbujący narzucić Rumunom nowe
chrześcijaństwo. Nowe chrześcijaństwo poprze Polska i razem z przysłanymi wojskami francuskimi zbrojnie (w bardzo krwawy sposób) rozprawi się z muzułmanami, którzy przejęli z powrotem władzę w państwie. Po wojnie nowy rząd chrześcijański będzie bardzo słaby i w kilka lat po wojnie
król Polski przyłączy (prawie bez walki) ten kraj do swojego królestwa. Rumunia, tak jak i inne kraje podległe Polsce lub Francji, nie odzyska już swojej niepodległości!
*
…”Kobiety mają się pozbyć całkowicie tzw. „problemu ciąży”. Kobieta przestanie rodzić, a rodzice (lub ona sama) będą swoje dzieci odbierali ze specjalnych inkubatorów, w których będą się przez 9 miesięcy (pod kontrolą medyczną) rozwijały do etapu tzw. „noworodka”!!! Właśnie ten przełom,
między innymi, umożliwi OGROMNY AWANS KOBIET W NOWYM SUPERTECHNOLOGICZNYM SPOŁECZEŃSTWIE!!!”…
– Skoro ciąż ma nie być (choć uważam to za wynaturzenie), to mam nadzieję, że chociaż spładzanie dzieci pozostanie w tradycyjnej formie.
Arteuza:
Płodzenie dzieci będzie różne. Seks męsko-damski nie będzie równoznaczny z płodzeniem dzieci. Często po zapłodnieniu zarodek będzie transportowany z macicy do specjalnego inkubatora (spełniającego rolę macicy) i tam będzie się dalej rozwijał!!!

Zapłodniona niewiasta odda swój zarodek,
Przyjdzie go odebrać gdy będzie dzieckiem.
Świątynie pełne mężczyzn kierujących swoje prośby.
 Kobiety i ich roboty będą przez wieki rządziły przeznaczeniem!

Z tego tekstu wynika m.innymi, że świątynie (kościoły) będą zapełnione mężczyznami, a nie tak jak teraz głównie kobietami! Ale te inne światy, jak świat maszyn (wojna maszyn), później kobiet też padnie!
Pan Bóg Stwórca Wszechrzeczy (Wszechświata) Wie bowiem dobrze, o co mu chodzi w odróżnieniu od grzesznych ludzi niezależnie od ich narodowości, rasy, płci i wieku!!!
*
– Pozwolę sobie zapytać jeszcze o miasta, które mogą ucierpieć podczas tych 13 zamachów w okresie superterroryzmu. Wspominał Pan o „Nowym Mieście” i Berlinie, czy Nostradamus podaje więcej szczegółów dotyczących zamachów? Wszakże to już niebawem…
Odnośnie świata po III wojnie, zapewne będzie on bardzo zniszczony (wspominał Pan o wyginięciu wielu gatunków zwierząt i roślin, które będą w przyszłości przywracane), ale czy Nostradamus wspomina jak będzie wyglądał ten świat przyrodniczy w następstwie wojny i jaki będzie ogólny
stosunek ludzi do przyrody?

Arteuza:
Centurie i inne teksty M. Nostradamusa są najdokładniejszymi przepowiedniami wśród wszystkich
jakie są!!! DLATEGO WZBUDZAJĄ ONE TAKĄ  CIEKAWOŚĆ, A ZARAZEM KONTROWERSJE!!! WIZJE TEGO AUTORA MAJĄ JEDNĄ WADĘ, A MOŻE WŁAŚNIE
ZALETĘ, ŻE WIĘKSZOŚĆ Z NICH MOŻNA RÓŻNIE INTERPRETOWAĆ!!! WIELE Z NICH TO TAK ZWANE CENTURIE JANUSOWE (jak już pisałem niejednokrotnie)!!!
Skąd ta nazwa się bierze? – otóż „JANUS” to rzymskie bóstwo o dwóch twarzach, SPOGLĄDAJĄCE RÓWNOCZEŚNIE W PRZESZŁOŚĆ I PRZYSZŁOŚĆ!!! Wiele centurii i innych tekstów M. Nostradamusa można odnieść do czasów z zamierzchłej przeszłości jak i przyszłości. Trudności w interpretacji jego tekstów polegają na tym, że niektóre z nich, jak już pisałem, można przypisać do dwóch, trzech, a nawet czterech zdarzeń w różnych wiekach, np.
jeden czterowiersz może dotyczyć wieku XVII, XIX, XXI i XXX!!! Są też oczywiście teksty dotyczące jednego konkretnego wydarzenia.
O tej „janusowej wersji wydarzeń”, zapisanych w niektórych centuriach i innych tekstach M. Nostradamusa, pisze znany historyk Roger Prevost – mimo, że z wieloma jego opiniami się nie zgadzam, to udało mu się udowodnić jedno, a mianowicie, że centurie i teksty Nostradamusa opisywać mogą (jak napisałem powyżej) WIELE ZDARZEŃ!!! Książka tego autora z roku 1999 nosi tytuł: „Nostradamus le mythe et la realite”. Być może dlatego w 1594 roku, kiedy Chvigny wydał pierwszy ze swoich traktatów o Nostradamusie (NA PODSTAWIE LICZNYCH NOTATEK), opatrzył go tytułem: „La premiere face du Ianus Francois” (pierwsze oblicze francuskiego Janusa).
JAK JUŻ PISAŁEM NIE RAZ TEN NIESAMOWITY PROROK-JASNOWIDZ JEST CIĄGLE BADANY. WCIĄŻ ODKRYWANE SĄ (w jakichś „zapadłych” bibliotekach jego różne teksty i
traktaty – wiele z nich nie ma w ogóle żadnych oznaczeń!).
Co do miast, o które Pan pyta, oprócz Nowego Jorku można się domyślać, że takimi miastami były lub będą: Londyn, Madryt, Berlin, Paryż, Marsylia, Lizbona, Moskwa, Sankt Petersburg, Monachium, Hamburg, Amsterdam, Stambuł, a nawet Sztokholm itd! Oczywiście można się domyślać, bo Nostradamus nie podaje nazw tych miast wprost, na przykład:

W mieście zburzonego muru
Wielki wybuch na targowisku podróżnych.
Niedawno zbudowane pochłonie liczne ofiary,
Płacz i lament wśród bliskich z wielu krajów.
 Tylko ludy półksiężyca się cieszą
Do czasu nim się okaże, że wielu jest z ich stron!

Większości badaczy wydaje się, że chodzi tu o nowy dworzec kolejowy (Nostradamus nazywa go targowiskiem – pewnie ze względu na handel) w Belinie (miasto zburzonego muru) i zamach terrorystyczny, który tam najprawdopodobniej – oby nie! – nastąpi.
*
– Ja chciałem zapytać, ile przetrwa nowy kościół, kościół chrześcijański, rzymskokatolicki przetrwał ponad 1500 lat, a ile nowy panie profesorze?? Proszę o odp.
Arteuza:
Nowy Zjednoczony Apostolski Kościół Jezusa Chrystusa przetrwa co najmniej do roku 3797 – czyli końcowej daty przepowiedni M. Nostradamusa. M. Nostradamus napisał tak, cytuję: „poza rok 3797 Pan Bóg nie dał mi spojrzeć”!!!
*
– Jak niby wojna atomowa może doprowadzić do zaniku rozmnażania? Mógłbyś to rozwinąć? Jest w ogóle taka możliwość?
Arteuza:
Nie pisałem zbyt wiele o nowych wynalazkach w przededniu lub w trakcie III wojny światowej. Swoją drogą trzeba doceniać postęp technologiczny na świecie!!!
Otóż jest tekst M. Nostradamusa, który mówi o tym, że promieniowanie jądrowe będzie unicestwiane za pomocą chyba jakiejś reakcji chemicznej, poprzez rozrzucenie w powietrzu i na powierzchni Ziemi jakiegoś środka – proszku!

Po płomiennych wybuchach grzybów,
Nad skażone obszary z wielkim wiatrakiem,
Nadlecą ryczące żelazne ptaki.
Rozsypią biały pył, który niebawem
Odrodzi powietrze, wody i ziemię,
Dla tych co pragną ją uprawiać przetrwać.

Wszyscy badacze M. Nostradamusa stwierdzają, że przed lub w czasie III wojny światowej zostanie wynaleziony sposób na likwidację skutków promieniowania! Jest wiele tekstów na ten temat. Również inni prorocy i jasnowidze przewidują wynalezienie takiego środka!
Nostradamus zaskakuje zawsze tych co badają jego twórczość, pisze o sprawach bardzo ważnych, ale też i błahych, na przykład w centurii VI czterowiersz 18 pisze o ciężkiej chorobie Henryka V Szczęśliwego, która ma mieć miejsce kilka lat po III wojnie światowej. Henryk, pomimo wielu obaw, przeżyje!

Lekarze stracą nadzieję, że wielki król wyzdrowieje,
Lecz wolą losu, a nie dzięki Hebrajczykom przeżyje.
On i jego ród osiągną w królestwie bardzo wielką władzę.
Czcią zostanie otoczony naród, który lekceważył Zbawiciela.

I oto jeszcze jeden przykład mówiący o tym, że następca tronu zginie w wypadku:

9, 23
Gdy syn króla w chłodzie poranka bawi się w altance,
Spadnie mu na głowę zwieńczenie dachu.
Ojciec, który w świętym Salon uczestniczy we mszy,
Przeklnie świąteczne kadzidło.

Jednak ta centuria mówi też o tym, że Henryk Szczęśliwy jako pierwszy władca uzna jego wielkość, to jest M. Nostradamusa i będzie uczestniczył (w zamówionej na jego cześć) we mszy, w
rodzinnym mieście wizjonera Salon. Właśnie w czasie tej mszy ma zginąć najstarszy syn Henryka!

*
– Przyszłość po III wojnie rysuje się niesamowicie i zarazem bardzo ciekawie z socjologicznego punktu widzenia. Jak to po wojnie zginie bardzo wielu mężczyzn, już dziś można określić
genetycznie płeć. Nie dziwmy się, że ludzkość wybierze Kobiety na swych przedstawicieli. Kobiety mają inne mózgi niż mężczyźni, są inaczej programowane przez matki.
Arteuza:
ŹLE NIEKTÓRZY Z WAS MNIE ZROZUMIELI!!!
Po III wojnie światowej, ani też po IV wojnie światowej nie nastąpi „EPOKA KSIĘŻYCA”, czyli tzw. „EPOKA KOBIET”!!! NASTĄPI ONA, JAK JUŻ PISAŁEM, PO „WOJNIE Z
MASZYNAMI”, KTÓRĄ WYWOŁA SUPERKOMPUTER – V ANTYCHRYST ZWANY TEŻ PRZEZ NOSTRADAMUSA: SUPERMYŚLĄ, SUPERMYŚLNĄ BESTIĄ, BESTIĄ MYŚLĄCĄ,
ANTYCHRYSTEM MASZYNĄ, V ANTYCHRYSTEM itd.
V Antychryst – SUPERKOMPUTER BESTIA UPATRZY SOBIE BOWIEM ZA GŁÓWNEGO WROGA MĘŻCZYZN I TO ICH BĘDZIE UŚMIERCAŁ!!! OCZYWIŚCIE GŁÓWNIE TEŻ MĘŻCZYZNI BĘDĄ WALCZYĆ Z TYM SUPERKOMPUTEREM, W KTÓREGO „WCIELI
SIĘ” V ANTYCHRYST!!! Po tej wojnie (z MASZYNAMI) mężczyzn będzie tak mało, że TO KOBIETY będą musiały przejąć wiele ZADAŃ I STANOWISK!!! TEN II MATRIARCHAT NIE NASTĄPI WIĘC Z POWODU JAKIEGOŚ BUNTU KOBIET, BĘDZIE ON WYMUSZONY
SYTUACJĄ PO WOJNIE Z MASZYNAMI!!! PO RAZ PIERWSZY PO TEJ WOJNIE NASTĄPI OGROMNA, LICZEBNA PRZEWAGA KOBIET NA WSZYSTKICH WAŻNYCH STANOWISKACH!
Należy też zdefiniować odpowiednio pojęcia: MATRIARCHATU I PATRIARCHATU! Otóż kto zna dobrze historię ludów pierwotnych (w których zakorzeniony był tzw. matriarchat), TO DOBRZE WIE, ŻE NIE SĄ ONE RÓWNOPRAWNE!!!
„MATRIARCHAT” DAJE BOWIEM KOBIETOM REALNE (NIE TEORETYCZNE) RÓWNOUPRAWNIENIE Z MĘŻCZYZNAMI, A NIE PRZEWAGĘ NAD NIMI, JAK WIELU TU MYŚLI!!!
„PATRIARCHAT” ZAŚ ZAWSZE DAJE MĘŻCZYZNOM REALNĄ PRZEWAGĘ NAD KOBIETAMI!!!
TYM RÓŻNI SIĘ FILOZOFIA MATRIARCHATU OD PATRIARCHATU!!!
PO „EPOCE KSIĘŻYCA”, czyli „epoce kobiet”, to REALNE RÓWNOUPRAWNIENIE OBU PŁCI JUŻ POZOSTANIE, POMIMO, ŻE DUŻO WCZEŚNIEJ, BO PO OKOŁO 150 LATACH TA RÓWNOWAGA PŁCI POWRÓCI!!!
To nie feministki, z którymi się w wielu rzeczach nie zgadzam, a wydarzenia związane z tak zwaną „wojną z maszynami” i wielki postęp technologiczny uwoln i kobiety od wielu codziennych prac domowych (w tym roboty – zwane humanoidami ze względu na całkowite podobieństwo
zewnętrzne do ludzi), zmieni ich styl życia i pozwoli na REALNE RÓWNOUPRAWNIENIE,
którego początki (około 600 lat) M. Nostradamus, i inni prorocy i wizjonerzy nazywają epoką Księżyca, czyli kobiet!!!
WSZYSTKIE WOJNY ZMIENIAJĄ ŚWIAT – JEDNE MNIEJ DRUGIE BARDZIEJ!!! CZASAMI MYŚLĘ, ŻE PRZEZ TĘ WOJNĘ STWÓRCA POMOŻE KOBIETOM W OSIĄGNIĘCIU ICH RÓWNOPRAWNOŚCI Z MĘŻCZYZNAMI!!!
Niektórzy na matriarchat patrzą tak jakby mężczyźni byli wykorzystywani przez kobiety -ZAPEWNIAM TAK NIE BĘDZIE!!! Pisze o tym m.innymi M. NOSTRADAMUS, cyt.: „kobiety zajmą należne im miejsce na równi z mężczyzną!!!” I tak należy rozumieć, a nie PRZEWROTNIE, epokę KSIĘŻYCA!!!
*
– Czy mógłby Pan coś napisać więcej o wojnie z maszynami?
Arteuza:
Po III wojnie światowej, to jest wojnie świata islamu z państwami o kulturze zachodniej, to jest chrześcijańskiej, która ma trwać aż 27 lat, a wywołać ma ją III Antychryst Mahdi wraz z Jezusem Muzułmańskim, zwanym też przez Nostradamusa – Hannibalem oraz z żółtym wcieleniem szatana, niejakim „Czerwonym Cesarzem Wielkiego Smoka” – Liangiem lub Ma Gongiem, jak go nazywa M. Nostradamus, ma wybuchnąć w XXII wieku 3-letnia IV wojna światowa, około 2150 roku, którą wywoła tak zwany „chytry Szkot” lub „wilczy Szkot”, nazywany też „Wielkim Mastinem” lub
„Wilczym Mastiffem” – będzie on tak zwanym IV Antychrystem. W szybki sposób dzięki nowej broni (o której już pisałem) opanuje prawie całą Europę i świat. Wszyscy będą się bali jego nowej broni i jego samego. Szkocja na krótki czas będzie bardzo liczącym się państwem. To on całkowicie
zniszczy Anglię i przyłączy ją do Szkocji. Wojna ta będzie trwała tylko 3 lata i nie będzie tak niszcząca jak poprzednie. Zginie najprawdopodobniej nie więcej jak około kilku milionów ludzi.
Koalicja światowa (cały świat będzie tym razem przeciwko Szkocji Wielkiego Mastina) pokona jego kraj. Po jego klęsce, Anglia i Szkocja wraz z Irlandią staną się na około 100 lat zamorskim
stanem nowego USA, a po wojnie globalnej (będzie trwała tylko 1 miesiąc), która wybuchnie najprawdopodobniej w 2244 roku, stanie się prowincją zjednoczonej Europy.
Wojna globalna w XXIII wieku będzie wojną z tzw. „SUPERGANGIEM UCZONYCH”, którzy będą pracować w bazie na Księżycu. Za pomocą swojego księżycowego „SUPERKOMPUTERA” przejmą na 1 miesiąc rządy na całym świecie. Międzynarodowej koalicji mocarstw uda się po
miesiącu przy pomocy jakichś promieni wystrzelonych z orbity Ziemi (może laserowych) zniszczyć całą bazę, w której będzie zamieszkiwało (jak pisze M. Nostradamus) – UWAGA! – 6666 osób!
Wszyscy jej mieszkańcy wraz z uczonymi, próbującymi przejąć władzę na Ziemi, zginą! Właściwie oprócz tych osób na Księżycu ma nie być żadnych innych ofiar! Wojna z maszynami ma wybuchnąć w XXIV wieku, około 2388 roku i trwać 2 lata. Przewodzić jej będzie „WIELKA BESTIA” – V ANTYCHRYST, który będzie maszyną, to jest „MYŚLĄCYM I PODEJMUJĄCYM DECYZJE SUPERKOMPUTEREM”!!! Ten superkomputer będzie miał pod swoją kontrolą wszystkie inne komputery, zarówno na Ziemii jak i w kosmosie, pod jego kontrolą będą wszystkie urządzenia, a także bardzo liczne roboty – humanoidy zewnętrznie całkowicie już przypominające ludzi. Ten superkomputer będzie prowadził głównie wojnę z mężczyznami, ze względu na to, że to oni jak teraz będą mieli władzę, że będzie to jeszcze świat męski. Zneutralizuje on najprawdopodobniej systemy zabezpieczające roboty (humanoidy) przed atakami na ludzi.
Humanoidy najpierw odmówią wykonywania poleceń ludzi, a następnie zaczną ich mordować (właściwie tylko mężczyzn). Superkomputer będzie też stosował inne środki do walki z ludźmi -głównie z mężczyznami. Pewnemu uczonemu, którego M. Nostradamus nazywa „Przedziwnym Starcem” lub „Starcem Mądrości”, uda się unicestwić superkomputer poprzez jego samozniszczenie, to jest cyt.: „Samobójstwo przemądrzałej liczącej maszyny” – jak pisze M. Nostradamus.
Oczywiście jest sporo informacji o tej wojnie (ze względu na tzw. „epokę Księżyca”), ale nie ona jest tematem tej strony. Już wtedy będą zanikać wszelkie państwa. Właściwie w „epoce Księżyca” państwa narodowe, w tym Polska, nie będą już istnieć. ZNOWU WSZYSTKO SIĘ ZMIENI!!!
LUDZIE CORAZ BARDZIEJ BĘDĄ WIDZIELI SWOJĄ WIELKĄ PRZYSZŁOŚĆ W GWIAZDACH – W PENETROWANIU KOSMOSU, A NIE NA ZIEMI. Najpierw do innych gwiazd wylecą próbniki, później statki z superkomputerami-dowódcami i podporządkowanymi im
robotami humanoidami, a na końcu na przygotowane przez roboty (humanoidy) inne planety -LUDZIE!!!
Tak to wynika z licznych przepowiedni!
*302
– Dziękuję Panu jeszcze raz za wspaniały temat.
Mam kilka „janusowych” pytań, które nie dotyczą bezpośrednio omawianego okresu, lecz nie mogę się powstrzymać, aby zadać je człowiekowi z tak wielką mądrością jak Pan Centurionie.
1. Czipowanie ludzi i postęp inżynierii ciała i ducha. Żyjemy w czasach, kiedy eugenika dopiero raczkuje, jednak już widać jej zgubne skutki. Poddaje się nas oddziaływaniu różnych substancji
chemicznych, które udają naturalne jedzenie czy też „normalne” środki higieny. Wskutek tego chorujemy, a leki podawane nam jako remedium są następną porcją oddziaływaczy. Tak więc jesteśmy chorzy, słabi i kontrolowani. Żyjemy w coraz bardziej sztucznym świecie, coraz bardziej
zagubieni. Z mojej wiedzy dot. odżywiania wynika, że ludzie byli najzdrowsi (i najbardziej moralni zarazem!) w czasach pierwotnych, kiedy żyli jako myśliwi i zbieracze. Tak jak ich Bóg stworzył. Potem pojawiło się rolnictwo (Kain i Abel!), miasta, imperia, wojny, niewolnictwo i całe to zło wymyślone, jak ja wierzę, przez bestię. Dlatego nurtuje mnie pytanie, czy jako bogobojny człowiek powinienem się przeciwstawiać temu „postępowi”? Tym bardziej, że sam termin „Postęp” jakim nas
karmią to kłamstwo. Nie ma czegoś takiego, z wyjątkiem mnożenia rzeczy materialnych. Jest tylko Prawda, a ten cały „postęp” nas od niej oddala. Rozumieli to starożytni, którzy nie chcieli być nowocześni – oni przeprowadzali każdą reformę z nastawieniem: „No, teraz to będziemy naprawdę
starożytni!”. Ja noszę buty, mimo że się w nich nie urodziłem, piję wodę z kranu itd., to są rzeczy dobre. Jestem nawet w stanie zaakceptować te nowoczesne sposoby rodzenia dzieci, które Pan właśnie opisał, jeśli będzie się to odbywać z korzyścią dla ludzi. Ale to do czego zmierza eugenika jest jakimś makabrycznym planem poddania ludzkości totalnej kontroli przez ludzi oddanych bestii.
Mnie się to nie podoba, a takie przekazy jak fragment z Apokalipsy św. Jana mówiący o potępieniu przyjmujących znamię bestii, tylko mnie w tym przekonaniu utwierdza.
2. Jahwe i Judaizm. Czy aby na pewno Jahwe Izraela i Niebiański Ojciec Chrystusa to jest ta sama
istota? Dlaczego w Starym Testamencie Jahwe nakazuje swoim wybranym kraść (w noc przed wyjściem z Egiptu), wywoływać międzynarodowe kryzysy ekonomiczne (Józef w Egipcie), mordować niewinnych (klątwy na miasta Kanaanu). Dlaczego objawił się Mojżeszowi w tym samym regionie, gdzie później spotkał Allah Mahometowi? Dlaczego inwazja Hyksosów na Egipt zbiega się w czasie z historią o synach Jakuba. Dlaczego Izraelici składają ofiarę z czarnego kozła
Azazelowi? Dlaczego zajmują najlepsze ziemie w Egipcie, a ich stolica jest największym miastem świata!? Dlaczego po zdobyciu Ziemi Świętej – największego skrzyżowania dróg handlowych ówczesnego świata – mają zakaz walki z Egiptem? Dlaczego Mojżeszowi wyrastają rogi, także resztę życia nosi maskę? Dlaczego Jahwe nigdy nie pokazuje swego oblicza, a jedynie raz pokazuje Mojżeszowi swoje plecy? Dlaczego tworzy smoki i wysyła je na Egipt? Dlaczego Judaizm wydaje
się nie religią, a pierwszym eksperymentalnym systemem totalitarnej kontroli społecznej przez kastę teokratycznych urzędników? Dlaczego Chrystus odrzuca stare przymierze i mówi o prawdzie i wyzwoleniu, i „władcy tego świata”!? Dlaczego mam wrażenie, że Chrześcijaństwo jakie mamy
obecnie, to taka forma religii dla mas, gojów, że mało ma wspólnego z prawdziwym Chrystusem.
To są pytania, które zadaję sobie po lekturze Biblii. Z innych źródeł: dlaczego uczeni mędrcy Syjonu tytułują się „strażnikami jedynego, śpiącego Boga”? Dlaczego dzisiejsi Judejczykowie stali za wszystkimi rewolucjami, wojnami, kryzysami, słowem za wszystkimi nieszczęściami, jakie
dotykały chrześcijańskie narody w ich historii. Dlaczego dziś rządzą wszystkimi krajami, które niedługo poprowadzą przeciw sobie na trzecią wielką wzajemną rzeź? Dlaczego najwięksi starożytni określają Żydów wrogami ludzkości? Inna ciekawa sprawa to co się stało z pokoleniami Izraela? Czy naprawdę jesteśmy ich potomkami. Skąd wrogość pomiędzy pokoleniami Izraela, a pokoleniami Judy? Dlaczego w naszych kościołach musimy oglądać Chrystusa ukrzyżowanego?
Dlaczego Żydzi stoją za NWO oczekując przyjścia „Żydowskiego króla całego świata”? Dlaczego  mam wrażenie (jak Churchill), że Żydzi zostali wybrani do ewangelii Szatana? I w końcu, dlaczego nie ma pewności, że Chrystus był Izraelitą?!
Miały być pytania, a zrobił się z tego esej. Przepraszam, że się tak rozpisałem. To dlatego, że są to dwa zagadnienia dotyczące obecnego i przyszłego świata, które uważam za najbardziej istotne i pilnie wymagające ustosunkowania się przez Chrześcijan. Bardzo proszę o Pana komentarz.

Arteuza:
JA JESTEM WIERZĄCYM I PRAKTYKUJĄCYM RZYMSKO-KATOLIKIEM! BYŁ NIM TEŻ MICHEL DE NOSTRADAME! JUŻ PISAŁEM, ŻE NIE WSZYSTKO Z JEGO I INNYCH
PRZEPOWIEDNI MI SIĘ PODOBA! ALE CZY Z TEGO POWODU M. NOSTRADAMUS MIAŁ FAŁSZOWAĆ PRZYSZŁOŚĆ W SWOICH PROROCTWACH, ALBO JA MAM ICH PRZEINACZAĆ TYLKO DLATEGO, ŻE COŚ MI OSOBIŚCIE SIĘ NIE PODOBA LUB MI NIE ODPOWIADA?! CHYBA NIE O TO CHODZI NAM WSZYSTKIM!!! DOTYCHCZAS PRZEPOWIEDNIE M. NOSTRADAUMASA SIĘ SPRAWDZAJĄ, DLATEGO UWAŻAM, ŻE JEST ON TAK POPULARNY I INTRYGUJĄCY!!!
TO MOJA OPINIA W TEJ SPRAWIE! – NIE KIERUJMY SIĘ WŁASNYMI POGLĄDAMI, JEŚLI CHCEMY BYĆ DOBRYMI BADACZAMI PRZYSZŁOŚCI, INACZEJ Z TĄ PRZYSZŁOŚCIĄ PRZEGRAMY, TAK JAK WIELU FAŁSZYWYCH PROROKÓW I BADACZY!!!
Natomiast odnoszę się do pytań-wątków „Eumenesa” z 2 punktów, w których je zadał. Odpowiedzi na pytania zawarte w punkcie 1:
Są odłamy w religii chrześcijańskiej, jak na przykład tzw. „amisze”, którzy żyją tylko w warunkach jakich żyli ludzie w XVII wieku, a może lepiej by było jakby oni i my, to znaczy wszyscy żyli byśmy w epoce kamienia łupanego?
TE POGLĄDY SĄ SKRAJNIE DZIWACZNE I DLA MNIE NIE DO PRZYJĘCIA!!!
KAŻDY WYNALAZEK TECHNICZNY CZY TECHNOLOGICZNY MOŻE SŁUŻYĆ DOBRU
CZŁOWIEKA, JAK TEŻ I JEGO ZŁU – RÓWNIEŻ TAK ZWANE CZIPY (np. człowieka zgubionego można by było szybko odnaleźć)!!! ZALEŻY TO OD TEGO, JAK POSZCZEGÓLNE URZĄDZENIA CZY PRZEDMIOTY SĄ WYKORZYSTYWANE (np. nożem można kroić chleb,
a można też zabić człowieka)! O TYM PISAŁ M. NOSTRADAMUS, KTÓRY WIDZIAŁ ZŁO W CZŁOWIEKU, A NIE W POSTĘPIE TECHNOLOGICZNYM LUDZKOŚCI I W
POSZCZEGÓLNYCH WYNALAZKACH Z NIM ZWIĄZANYCH!!!
TO ŹLI LUDZIE, KTÓRZY DĄŻĄ DO BOGACENIA SIĘ KOSZTEM INNYCH LUDZI, WALCZĄ PO tzw. „TRUPACH” O WŁADZĘ I WYKORZYSTUJĄ WSZELKIE WYNALAZKI,
W TYM RADIO, PRASĘ, TELEWIZJĘ I INNE (tworzą i stosują konflikty, intrygi i pomówienia), DO OSIĄGNIĘCIA SWOICH NIECNYCH CELÓW („PRYWATY”) KOSZTEM CZŁOWIEKA
LUB SPOŁECZEŃSTWA, SĄ WROGAMI POKOJU, ŁADU I PORZĄDKU SPOŁECZNEGO, A NIE POSTĘPU – TECHNICZNY CZY TECHNOLOGICZNY, CZY KAŻDY INNY!!!
NIE ZACHWALAJMY ŻYCIA PIERWOTNEGO, TAM TEŻ BYLI LUDZIE DOBRZY I ŹLI, MORDERCY I ZŁODZIEJE TEŻ, TECHNIKA NIE MA NIC DO TEGO!!!
Odpowiedzi, a właściwie odpowiedź na tzw. wątki i pytania wyrażone w punkcie 2:
NA TEMAT BIBLII WYPOWIADAŁEM SIĘ JUŻ NIE RAZ. TO CO PAN OPISUJE TO SĄ ZWYKŁE HEREZJE I… NIE CHCĘ UŻYĆ DOSADNIEJSZYCH SŁÓW. PO PROSTU NIE ZNA
PAN BIBLII. PROPONUJĘ NAUCZYĆ SIĘ DWÓCH JĘZYKÓW, W KTÓRYCH ZOSTAŁA NAPISANA BIBLIA, to jest STAROHEBRAJSKIEGO I STAROARAMEJSKIEGO, WTEDY MOŻEMY PODYSKUTOWAĆ!
NIEKTÓRE RZECZY (np. rogi) BIERZE PAN DOSŁOWNIE. Jeżeli powiem Panu, cyt.: „mam komórkę”, to czy Pan będzie wiedział po takiej mojej lakonicznej wypowiedzi, czy mam telefon komórkowy czy np. drewnianą komórkę z narzędziami na podwórku? Takich przykładów jest dużo, języki semickie (hebrajskie, arabskie, etiopskie itd. są całkowicie odmienne, jak np. języki indoeuropejskie, do których zaliczają się i germańskie i słowiańskie i romańskie i irańskie (np.
perski) i indoaryjskie (np. cygański). Np. nie wiem, czy Pan wie, że język cygański, bengalski, hinduski są językami bliższymi do języka polskiego i innych słowiańskich niż angielski, niemiecki,
grecki, czy włoski!!!
JEST WIELU WROGÓW JAKICHKOLWIEK RELIGII, W TYM PRZEDE WSZYSTKIM CHRZESCIJAŃSTWA, KTÓRE JEST ZWIĄZANE NA WIEKI Z TRADYCJAMI I KULTURĄ
JUDAISTYCZNĄ! PROSZĘ NIE ZAPOMINAĆ, ŻE JEZUS CHRYSTUS BYŁ ŻYDEM, POTOMKIEM KRÓLEWSKIEGO RODU DAWIDA, A MATKA BOSKA (MIRJAM – MARYJA)
RÓWNIEŻ ŻYDÓWKĄ Z RODU HELI (JOACHIMA)!!! JEZUS CHRYSTUS WYBACZYŁ ŻYDOM UKRZYŻOWANIE – I O TYM MUSIMY PAMIĘTAĆ – OKAZAŁ SWOJE
MIŁOSIERDZIE, BEZ WYBACZENIA M.INNYMI ŻYDOM NIE ZOSTANIEMY SYNAMI LUB CÓRKAMI STWÓRCY!!!
MAŁO PAN WIE O PIERWSZYM CHRZEŚCIJAŃSTWIE!!! Po ukrzyżowaniu Chrystusa
modlono się tylko do Boga i uznawano Chrystusa tylko jako Boga, a nie człowieka. Dlatego na krzyżu pierwszych chrześcijan nie było wizerunku ukrzyżowanego Jezusa Chrystusa! Nie było też tzw. kanonizacji i beatyfikacji, była tylko spowiedź powszechna, a nie osobista przed konfesjonałami. Świątynie (kościoły) były bardzo skromnie urządzane, nie widziano zresztą potrzeby ich budowania, najczęściej modlono się w różnych innych miejscach: w domach prywatnych, grotach i na tzw. „świeżym powietrzu”. Nie było żadnych obrazów świętych, bo nie było też oficjalnych świętych lub błogosławionych. NIE BYŁO TEŻ ŻADNEGO KULTU MATKI BOSKIEJ – PO PROSTU NIE MODLONO SIĘ DO NIEJ!!! PIERWSZE ZASADNICZE I
ISTOTNE ZMIANY ZAPROWADZONO W CHRZEŚCIJAŃSTWIE DOPIERO NA SOBORZE
W EFEZIE (Azja Mniejsza – obecna Turcja) w roku 431-433, czyli w V wieku naszej ery!!! TO JEST m.innymi:
1. Jezusa Chrystusa uznano za dwie osoby: Syna Bożego i człowieka.
2. Wprowadzono oficjalny kult Maryi jako Matki Boskiej.
Zjednoczony Apostolski Kościół Jezusa Chrystusa ma wrócić do tradycji pierwszych chrześcijan!!!
*
– Dlaczego określasz siebie jako rzymskiego-katolika, przecież wykazujesz właśnie kłamstwo tej fałszywej religii?
Ta część twojego proroctwa jest nie tylko bliższa wszystkim nie-rzymskim chrześcijanom, ale i wyklętemu new age, jest bliższa holistycznemu, integralnemu postrzeganiu rzeczywistości, integralnemu z nauką i wszystkimi zjawiskami wyjaśnionymi i niewyjaśnionymi, z pozytywnymi
przesłaniami wszystkich religii (po odrzuceniu ludzkiego, politycznego, materialnego, kontrolującego, dzielącego nalotu z nich) z dążeniem do PRAWDY. Dziękuję za ciekawy wątek, mam nadzieję, że nie brał Pan za złą monetę moich wątpliwości i wtrąceń, które płyną jedynie z serca poszukującego Prawdy.
Pamiętajmy, że strach powoduje w nas stereotypowe myślenie i instynkty przetrwania, wibracja pokoju i miłości daje nam dystans do spojrzenia na świat, siłę aby nie załamać się jego prawdziwym obrazem i odwagę by coś zmienić RAZEM, bo wszystko jest JEDNOŚCIĄ.
Arteuza:
Jestem rzymskim-katolikiem od urodzenia, ale nie znaczy to, że wszystko w tym kościele mi się podoba! Mam dwie możliwości: albo wystąpić z kościoła rzymskokatolickiego (apostazja) i wstąpić do innego – a uważam, że wszystkie one i protestanckie i prawosławne mają swoje wady, więc tego
nie zrobię, albo zostać wyznawcą innej niechrześcijańskiej religii, czego nie zrobię, bo ja uznaję Jezusa Chrystusa za Syna Bożego, więc ta druga rzecz też odpada! Nie jestem też zwolennikiem ateizmu.
Jeśli chodzi o tzw. „New Age” – Ruch Nowej Epoki lub Ery, to BARDZO NIEUMIEJĘTNIE PRÓBUJE ON ZJEDNOCZYĆ WSZYSTKIE RELIGIE WSADZAJĄC JE DO JEDNEGO
„FILOZOFICZNEGO WORA”, ORAZ POGODZIĆ RÓŻNE WIERZENIA Z NAUKĄ! DLA MNIE „NEW AGE” JEST RELIGIJNO-FILOZOFICZNĄ HYBRYDĄ, KTÓRĄ MOGŁ BYM PUNK PO PUNKCIE TU UZASADNIAĆ. JA NIE UZNAJĘ NICZEGO, CO JEST NIEZGODNE Z ZAPISAMI PISMA ŚWIĘTEGO, CZYLI BIBLII. „NEW AGE” NIE UZNAJE BOSKOŚCI JEZUSA CHRYSTUSA, A BOGA STAWIA NA RÓWNI Z KOSMOSEM – SĄ TO PODSTAWOWE CECHY, Z KTÓRYMI SIĘ NIE MOGĘ ZGODZIĆ!!! STWÓRCA – PAN BÓG JEST PONAD KOSMOSEM – JEST JEGO PANEM I STWÓRCĄ!!!
„NEW AGE” TEŻ NIE JEST RUCHEM JEDNOLITYM – DZIAŁA TAM WIELE SEKT, KTÓRE TEŻ SIĘ NAWZAJEM ZWALCZAJĄ!!!
JEŻELI UWAŻASZ, ŻE WIARA W JEZUSA CHRYSTUSA (MIĘDZY INNYMI WIARA RZYMSKOKATOLICKA) JEST KŁAMSTWEM, BO JA UWAŻAM, ŻE NIE! – TO ODPOWIEDZ MI, KTÓRA RELIGIA JEST PRAWDZIWA?
ZAZNACZAM, ŻE W/G MNIE I WSZYSTKICH CHRZEŚCIJAN, KAŻDA RELIGIA, KTÓRA UZNAJE JEZUSA CHRYSTUSA JEST PRAWDZIWA, NIEZALEŻNIE OD TEGO CZY JEST ONA RZYMSKOKATOLICKA, PRAWOSŁAWNA, CZY PROTESTANCKA. WŁAŚNIE EKUMENIZM ISTNIEJE PO TO, ŻEBY ŁĄCZYĆ WSZYSTKIE RELIGIE CHRZESCIJAŃSKIE UWAŻANE ZA PRAWDZIWE!!!
WYZNAWCY INNYCH RELIGII NIŻ CHRZEŚCIJAŃSKIE NIE WCHODZĄ DO RAD EKUMENICZNYCH W POSZCZEGÓLNYCH PAŃSTWACH!!!
*
– Wielka szkoda, że kończysz tę ciekawą wycieczkę przez przyszłość mniej lub bardziej prawdopodobną. Serdecznie dziękuję za tę podróż. Mam ostatnie pytanie: kiedy książka?
Arteuza:
Tak jak już pisałem, w przyszłym roku (2011), kiedy? – najprawdopodobniej na wiosnę. Chcę żeby to była szersza i bardziej „obfitsza praca” niż to co Wam tu napisałem. Chcę książkę podzielić na trzy podstawowe części, to jest:
– I część jako „przedmowa”, czyli ogólnie opisane, zaznaczone różne proroctwa i przepowiednie, głównie w kontekście III wojny światowej,
– II część ma dotyczyć samego Michela de Nostradame oraz jego przepowiednie (centurie i inne prognostyki) związane z III wojną światową,
– i wreszcie III część – ma ona zawierać kalendarium wydarzeń od III wojny światowej do roku 3797, to jest do okresu, do którego jak stwierdził sam M. Nostradamus, cyt.: „Bóg pozwolił mi spojrzeć”.
Mój wyjazd do USA związany jest głównie z opracowaniem w/w książki.
*
Arteuza:
NIESTETY, ALE WSZYSTKO MA SWÓJ POCZĄTEK I KONIEC!!!
Założyłem tę stronę w „GP”, aby po pierwsze – zorientować się jakie jest zainteresowanie i ewentualne wynikające z niego zapotrzebowanie na tego rodzaju literaturę i po drugie – aby
zaznajomić szerszy ogół społeczeństwa z tekstami różnych proroctw i przepowiedni, głównie M. Nostradamusa.
Wokół różnych proroctw i przepowiedni, w tym M. Nostradamusa, krążyło i niestety krąży dalej wiele błędnych informacji, niedomówień i fałszywych opinii! Jak mogłem przynajmniej częściowo to naprawić? – Ano poprzez jakąś stronę w internecie, która byłaby często odwiedzana i dość
popularna. Wydawało mi się, że najlepiej jak będzie to strona w tak poczytnym dzienniku jak „GP”, gdzie zagląda tu sporo ludzi w różnych życiowych dla nich sprawach i to stosunkowo dość często. Wydawało mi się, że to najlepsze rozwiązanie. Przecież internet jest w tej chwili najbardziej
popularnym i masowym „medium” porozumiewania się ludzi i wymiany pomiędzy nimi poglądów, które dotyczą różnych tematów. W Polsce Ludowej był zakaz wydawania takich publikacji, również i obecnie w wielu krajach świata taki zakaz obowiązuje!!! W wielu krajach tzw. „demokratycznych” mimo oficjalnego braku cenzury, autorzy takich prac (ewentualnych publikacji) spotykają się z wieloma utrudnieniami,
również ze strony niektórych wydawnictw. M. Nostradamus i wielu innych wizjonerów i proroków przewiduje, że na kilka lat przed wybuchem III wojny światowej i w trakcie jej trwania zostanie wprowadzony zakaz takich publikacji (książek), a różnego rodzaju prorocy i wizjonerzy będą  prześladowani!!! Nie wiem, na ile i w ilu procentach przedstawione przeze mnie tłumaczenia przepowiedni M. Nostradamusa się spełnią? Ale wiem jedno (choć na prawdę bym tego nie chciał!), że III wojna
światowa i związane z nią tragiczne zdarzenia na pewno, niestety się wypełnią! W swojej bibliotece mam szereg książek z końca XIX i początku XX wieków kilku autorów, którzy opisując przepowiednie (centurie) M. Nostradamusa właściwie trafnie przewidzieli wydarzenia związane z
XX wiekiem, w tym wybuchem I i II – wojen światowych. Czy ta literatura przeszkodziła w  wypełnieniu się wizji WIELKIEGO MICHELA DE NOSTRADAME??? OTÓŻ NIE!!!
Dlatego uważam, że nikt, to jest żadne rządy nie wzięły i nie wezmą sobie „do serca” tej tragicznej nauki z lekcji historii, która jest związana z tak tragicznymi wydarzeniami, jakimi były w dziejach ludzkości dwie wojny światowe!!!
DZIĘKUJĘ ZA WSPÓŁPRACĘ!!!
PRZEPRASZAM ZA RÓŻNE BŁĘDY.
I WSZYSTKIM SERDECZNIE ŻYCZĘ WSZYSTKIEGO DOBREGO I ŚWIATA BEZ WOJEN I
INNYCH TRAGEDII!!!
POKÓJ WAM WSZYSTKIM!!!

KONIEC tekstu Aretuzy

 

 

dodatek

Polska potęgą, rozpad Rosji, czyli 10 zaskakujących prognoz Stratfor – tekst Aleksandry Stanek z  biztok.pl

24 myśli nt. „Interpretacje Arteuza – część 23”

  1. Nie jestem autorem, zebrałem tylko teksty z internetu i zedytowałem(by wygodnie było czytać) a co do ksiązki – to podobno miała być ale z tego co wiem jeszcze jej nie wydano

 1. Mam pytanie…..czy jest ktos w stanie mi na nie odp?jezeli Mahdi (hipotetycznie)urodzil sie w 1969r to w momencie wybuchu 3woj.sw.(hipotetycznie)bedzie mial 52l.wojna ma trwac 27l.czyli zakladamy ze ow Antychryst bedzie mial 79l.Jak to mozliwe ze jako staruszek bedzie w stanie prowadzic wojska w czasie bitw???dodatkowo biorac pod uwage technologie(roznego rodzaju bomby,wodorowe,jadrowe itp.) I okrucienstwa z jakimi w krotkim czasie zderzy sie ludzkosc,nie rozumiem jednego….jakim cudem to bedzie trwalo 27lat??!!uzycie bomb plus kataklizmy naturalne jak i rowniez prymitywne bitwy sa w stanie zmiesc ludzkosc w przeciagu kilku lat.Technologia idzie do przodu i na dzien dzisiejszy nacisniecie jednego guziczka(besti,komputera)jest wstanie zabic miliony istnien ludzkich!Mam mnostwo pytan i szczerze mowiac nawet nie wiem do kogo je kierowac,mam nadzieje ze niebawem ukaze sie ksiazka i znajde odp.na nurtujace mnie pytanie.Staram sie pochodzic do tematu w sposob ematyczny i logiczne ale smiem twierdzic ze jest bardzo ciazko po przeczytaniu wszystkich rozdzialow.Dziekuje.

 2. Polska podpisze uklad lub przejdzie na islam I ocaleje??? Pamietajmy ze Jezus Chrystus powiedzial „kto mnie sie wyprze tego i ja sie zapre na sadzie ostatecznym”powiedzial takze do uczni „ci ktorzy beda chcieli zycie zachowac straca je a ci ktorzy beda przesladowani I straca zycie z mojego powodu zachowia je”. Tak wiec co to ma byc za Polska? Polski narod przejdze na islam a puzniej ma walczyc przeciwko islamowi? Straszne przepowiednie polak jako dwulicowiec,nie miesci mi sie to w glowie. Zachowac cialo a zaprzedac dusze. Nie chce takiej Polski. My POLACY JESTESMY ZNANI WLASNIE Z TEGO ZE ZJEDNOCZENI NIE ZNAMY STRACHU. Moga nas torturowac ale nie moga nas zlamac. Ja wole umrzec (zginac) niz przezyc I lizac stopy muslinowi I wyslawiac allaha.

 3. Janosik, drugiego „powstania warszawskiego” nie będzie. Polska nie będzie taka głupia, żeby w zaistniałej sytuacji nie przyjąć islamu (przynajmniej teoretycznie), natomiast Mahdi nie będzie taki głupi, żeby to weryfikować.

 4. @Janosik

  Polska jako kraj będzie muzułmańska, ale Polacy będą oporni w stosunku do niej i nie będą personalnie przechodzić na islam. Oficjalne przejście Polski na islam uratuje ją od prześladowań wewnątrz kraju, jedynie przedstawiciele religii chrześcijańskich będą prześladowani a kościoły burzone.

 5. Jestem pod wrażeniem ,szybko przeczytałam „jednym tchem”
  teraz na spokojnie pomalutku ,analizując tekst przeczytam jeszcze raz !!
  Bardzo dziękuję ,życzę zdrowia i proszę o info czy książka już jest?jaki tytuł?

 6. Zanim wybuchnie 3WS musi nastapic szereg wydarzen politycznych na swiecie ,ktore musza ze tak powiem wspolgrac
  z prawdopodobnym scenariuszem sprzed i w czasie wojny.
  1.W Rosji zakonczy sie era Putina ,ktora zakonczy sie „pustka”
  polityczna i i prawdopodobna walka o spuscizne po nim niedzwiedzia i tygrysa.To moze nastapic dopiero po roku 2022.
  2.W Chinach do wladzy ,a wiec przewodniczacym musi zostac
  Li ,czyli najprawdopodobniej Li Keqiang (podobne do Liang).Moze to nastapic dopiero w 2023 roku po wypelnieniu kadencji Xi Jinpinga.
  3.W Niemczech musi zakonczyc sie era A. Merkel.Jesli wezmiemy pod uwage ,ze Angela Merkel bedzie rzadzic do konca tej i potem jeszcze nastepna kadencje to musimy uznac ,ze jej era bedzie trwac co najmniej do 2021 roku.
  Jak widzimy data rozpoczecia wojny przesuwa sie nieuchronnie powyzej 2021 roku . Pozostaje rok 2030 ,oraz po raz pierwszy daje tutaj do rozwazenia rok 2028.Dlaczego akurat 2028? Nostredamus znal kabale i na pewno numerologie.Policzmy wiec :2028=2+0+2+8=12=1+2=3.
  2028:3=676 .Zostaja spelnione oba warunki. Dodatkowo w 2 lata pozniej ,w czerwcu 2030 roku nastepuje wielkie zblizenie komety Enke z Ziemia co moze doprowadzic do zapowiadanej katastrofy .Chcialbym wiedziec co o tym sadzisz Xeibos?

 7. tak na gorąco po lekturze: wg MNIE nie rok 2021 a 2030, może mistrzowi N. pomyliła się kolejność papieży ? Pontyfikat Benedykta co prawda nie 5 a 8 lat, a Franciszek w 2030 r. będzie miał 94 lata !!! W każdym razie w ciekawych czasach przyszło nam żyć. pozdrowienia

 8. Jesli chodzi o zamach terrorystyczny w Berlinie to nie chodzi o dworzec kolejowy ,ale na pewno o bedacy jeszcze w budowie port lotniczy Berlin-Brandenburg im. Willy Brandta.Lotnisko to ma byc oddane w 2-giej polowie 2017 roku.

 9. III wojna będzie czy teraz czy później ja chce wiedzieć jak sie potoczą losy ludzkosci co wymyslą, jak długo Polska będzie przewodnikiem Europy i przebieg poszczególnych wojen ze szczegółami…

 10. witam
  znalazlem cos co może byc nazwane TORRENTem z przepowiedni Nostradamusa:
  USA już w przyszłym roku będą testować sieć 5G
  Amerykański operator telefonii komórkowej będzie współpracował z takimi znanymi firmami jak Ericsson, Nokia, Samsung, Qualcomm, Cisco i Alcatel-Lucent. Istnieje więc duże prawdopodobieństwo, że Stany Zjednoczone jako pierwsze na świecie wprowadzą sieć 5G, co może nastąpić jeszcze przed 2020 rokiem
  Operator Verizon Wireless chwali się, że technologię 4G LTE wprowadził jako pierwszy około 6 lat temu, natomiast sieć nowej generacji będzie około 50 razy szybsza. Przypomnijmy jednak, że brytyjscy uczeni opracowali sieć 5G, która osiąga prędkość bezprzewodową 1 terabita na sekundę, a rekord prędkości przesyłu danych odnotowano w Danii i wynosił aż 43 terabity na sekundę
  źródlo:
  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/usa-juz-w-przyszlym-roku-beda-testowac-siec-5g

 11. po wielu przemyśleniach raczej skłaniam się do 2031 jako wybuchu wojny. jest to 600 rok liturgii. data przez 3 się dzieli na 677 (kończy się boską siódemką). suma cyfr daje 6 a podzielona przez omijaną 2 (na początku) daje trzy. zakończenie wypadnie na 2058 rok a Franciszek w 2031 bedzie miał 95 lat i tyle ma mieć.

  1. Ja osobiście jestem przeciw gdyż tego typu rzeczy dążą do Transhumanizmu – ideologii której jestem przeciwnikiem oraz całkowitej kontroli nad życiem człowieka. W odniesieniu do religii – transhumanizm odbiera ludziom dary którymi obdarował ludzi Bóg. Komputery to narzędzie czyli mogą być ale połączenie komputera z mózgiem człowieka to już ryzyko nie warte zysków. Uwielbiam literaturę S-F a więc w odniesieniu do filozofii tam zawartej można stwierdzić że ta ideologia dąży do odczłowieczenia, człowiek nie stanie się lepszą istotą ale odwrotnie.
   Tekst aretuzy umieściłem cały bez żadnych zmian, a więc mimo że w pewnych fragmentach mi nie pasuje to nie będę manipulował tekstem

  1. Według prawdopodobieństwa to jeżeli miałaby ta książka powstać to już by powstała. Czyli raczej nie ma szans. Może powstanie jakaś książka ale to już nie będzie to samo. Może ktoś się poda za autora z forum i będzie chciał wykorzystać popularność.

 12. A ja myślę że wszystko to co wymyślił Nostradamus jest realizowane przez tych zza kurtyny co pociągają za sznurki globalnie.

  1. Też mam takie podejrzenie. Ale sprawa wysokiej pozycji Polski i rola chrześcijaństwa to myślę że to z innej bajki(polskie przepowiednie) – raczej nie po drodze z tym co chcą ci zza kurtyny. Tak się zastanawiam czy to nie będzie wypadek tak jak z internetem – chcieli narzędzie do totalnej kontroli a stał się przyczyną rozwoju niezależności praktycznie poza ich kontrolą, dla tego chcieli wprowadzić internet 2.0

  1. Podobno !!
   Podobno Centurion w latach 2011-2012 był w USA na cyklu wykładów na tamtejszych uniwersytetach (miało to mieć związek z książką). Tam też był hospitalizowany – jak to się zakończyło – nie wiem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Step By Step