Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Filip Fediuk, zwany Filipkiem

Trzy dziewiątki
Pośród malowniczych szczytów Kotliny Kłodzkiej, w wiosce Stary Waliszów, przez lata mieszkał Filip Fediuk, zwany Filipkiem. Od dziecka obdarzony darem dostrzegania przyszłych zdarzeń, zyskał sobie ogromną sławę. Przepowiedział m.in. wysiedlenia z Ukrainy, gdzie się urodził, a także wielką wojnę światową, która wybuchnie po jego śmierci (zmarł, gdy spotkały się trzy dwójki, 02 02 1992). Przepowiedział także sławę i karierę Przemysławowi Salecie, gdy jedna z jego krewnych, zawitała do Waliszowa, ze zdjęciami Salety i jego brata.
Prawdziwą sławę przyniosła jednak Filipkowi, przepowiednia wygłoszona w salonie fryzjerskim w Bystrzycy. Toczyła się tam właśnie dyskusja na temat szkód spowodowanych ubiegłonocną burzą, gdy do dyskusji włączył się jasnowidz.
Powiedział wówczas coś, co spowodowało wzruszenie ramion słuchających, jednakże po latach stało się najbardziej znaną, spełnioną przepowiednią.
„Kiedy spotkają się trzy siódemki, kataklizm nadejdzie, wówczas i wilk się wody w Kłodzku napije.” 07 07 1997 nadeszła powódź tysiąclecia, wówczas przypomniano sobie o proroctwie, jakież było zdziwienie ludzi, gdy ujrzeli, że poziom wody w zalanym mieście sięgnął dokładnie… płaskorzeźby przedstawiającej wilka na jednej z kłodzkich kamienic, przy restauracji Wilcza Jama!!!
Zatem spełnione proroctwo? Nie do końca, to tylko część wizji Filipka, od tamtego pamiętnego czasu powodzi, wszyscy rozpamiętują jej drugą, przerażającą część.
„Ale ostateczny potop nadejdzie, gdy trzy dziewiątki staną obok siebie, wówczas i lew kłodzki pysk w wodzie umoczy.”
Co w niej przerażającego, ano to, że kłodzki lew znajduje się 30 metrów wyżej, niż płaskorzeźba wilka. Jeśli ta przepowiednia miałaby sięspełnić, oznaczałoby to całkowite zatopienie kotliny, zamienienie jej w wielkie jeziora. Skóra cierpnie na myśl, że naukowcy z kraju i z zagranicy są zgodni, co do jednego – położenie i ukształtowanie ziemi kłodzkiej wskazuje na to, że jest to jak najbardziej możliwe!

2 myśli nt. „Filip Fediuk, zwany Filipkiem”

  1. Z tym meteorytem, to by pasowało. Z dziewiątkami też.
    W 2019 roku, w ziemię mogą uderzyć Taurydy.
    Rój Taurydów to strumień kosmicznych ciał, spośród których największe mogą spowodować zniszczenie całego kontynentu !!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Step By Step