Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Interpretacje Arteuza – część 3

powrót.. część2

 

*
Jeszcze jedno do tych, którzy tak łatwo się wyśmiewają z innych i ich przekonań. Oto przykłady wszechrzeczy, z których wiele osób się wyśmiewa i traktuje je jako BZDURY Bzdurami u nich są np.:
– wszystkie religie (bo to dla nich bajki) lub jedna z nich
– budowa atomu, bo go nie widać, choć faktycznie jest ona inna niż go się jeszcze pokazuje w szkołach (ma być to zmienione)
– są tacy co nie wierzą w duchy, bo ich nie widać, ale wierzą w atomy, choć też ich nie widać (przez mikroskop elektronowy widać tylko cząsteczki chemiczne, a nie atomy)
– są tacy co dalej nie wierzą w prawa fizyki, choć oglądają telewizję, słuchają radia, grają na komputerach, zamiast przy ich pomocy, np. pracować lub właśnie dyskutować, et cetera.
– są tacy co nie wierzą w odkrycia kosmologiczne, np. „czarne dziury”, czyli zachowują się jak ci kiedyś w stosunku do np. M. Kopernika.
To tak do zastanowienia dla tych co szafują słowem – BZDURA – bez merytorycznej dyskusji -najłatwiej jest powiedzieć, że coś jest bzdurą. PO CO MYŚLEĆ I DYSKUTOWAĆ, DO TEGO JEST PRZECIEŻ POTRZEBNY WYSIŁEK UMYSŁOWY! Znam takich co naukowców nazywają idiotami, ale później w życiu z ich wynalazków korzystają. Najlepiej i najprościej powiedzieć słowo – BZDURA! – A może życie jest bzdurą i nie trzeba nad tym się dłużej zastanawiać – CO?
Nostradamus w swoich centuriach pisał też (a żył w XVI wieku), że kiedyś w przyszłości na Ziemi będzie tak, że:
– ludzie będą ze sobą rozmawiać, chociaż nie będą się widzieć, bo będą od siebie oddaleni nawet o setki kilometrów.
– nie będą potrzebni malarze portreciści, bo obraz ludzi będzie przy pomocy specjalnych małych pudełek uwidoczniony na kartce papieru.
– ludzie będą sami siebie widzieli w specjalnych pudełkach, których przód będzie podobny do lustra, będą tam się poruszali i mówili do siebie, to wszystko będą całymi dniami oglądali zapominając o spacerach, będą tam przekazywane wiadomości z całego świata, bo świat stanie się dla nich mały.
– będą jeździli w karetach nie ciągniętych przez zwierzęta, bo te będą same jeździły.

– statki morskie i rzeczne nie będą miały żagli ani wioseł, będą za to szybko pływały, będą to całe miasta na wodzie, niektóre będą pływały pod wodą.
– w powietrzu będą latały podniebne statki, tak jak orły i inne ptaki – jedne będą duże, drugie mniejsze lub małe.
– kobiety będą się ubierały tak jak mężczyźni i obie płcie czasami będzie trudno rozpoznać.

Nostradamus nie znał takich słów jak: samolot, samochód, telewizor, telefon, komputer, satelita, pociąg, metro itd. itp. – musiał to jakoś opisać!!!
Co byście o nim powiedzieli, gdybyście tak jak on żyli w XVI wieku – na pewno, że gada BZDURY I ZBZIKOWAŁ! I tak o nim mówili mu współcześni, duchowni określali go wariatem opanowanym przez SZATANA i ostrzegali przed nim wiernych w czasie mszy św. Musiał więc zmieniać miejsce swojego zamieszkania i kamuflować swoje przepowiednie. Nie wiem czy wiecie, ale zdecydowana ich większość ukazała się dopiero po jego śmierci – za życia bał się ich wydać! A teraz niektórzy (niedowiarki) będą mogli Nostradamusa nazwać WARIATEM I PSYCHOLEM, i sobie ulżyć! – bo podam kilka przykładów o życiu ludzi w późniejszych czasach, to jest do roku 3797 (chociaż później lata będą inaczej liczone – po kontaktach z cywilizacjami pozaziemskimi). Przykłady postępu technicznego ludności z centurii Nostradamusa:
– ludzie będą się przemieszczać na Ziemi i poza Ziemią w czasie krótszym niż mrugnięcie oka, nie będą do tego potrzebne żadne pojazdy: na Ziemi; na wodzie, pod nią; w powietrzu, w niebie; na Księżycu i planetach.
– będą latali do gwiazd świecących na niebie, które się okażą takie jak nasze Słońce, tam odkryją nowe ziemie i będą je kolonizować.
– ludzie będą mieli takie statki niebieskie, że po ich starcie z Ziemi na dużą odległość od niej, żeby nie było na niej katastrofy wystrzelą jak z muszkietu kula, a przed nimi niebo się zmarszczy i znikną przy pomocy tajemnej, żeby nagle znaleźć się przy wybranej gwieździe na niebie.
– po Ziemi i poza nią, na Księżycu i innych ciałach niebieskich będą chodziły istoty wytworzone sztucznie przez ludzi i tak będą do nich podobne, że trudno będzie je można od ludzi rozróżnić.
i tak dalej.

*
Nostradamus pisze, że te sztuczne istoty stworzone przez człowieka będą najpierw go nie przypominały w wyglądzie, będą – uwaga! – drogie i trudno dostępne, później zaś będą prawie tacy jak ludzie (trudno będzie je rozpoznać po wyglądzie), będą mówiły, widziały i słuchały poleceń, będą zamiast ludzi ciężko pracowali. Będą wytwarzane jako: mężczyźni, kobiety i dzieci – będą robotnikami, gospodyniami domowymi, opiekunkami, sanitariuszkami, nauczycielami, nawet niektóre lekarzami – ba! – będą nawet służyć ludziom jako kochankowie, z czego Nostradamus był bardzo oburzony! – dzieci-roboty będą umilały życie samotnym dzieciom i dorosłym. To oni niby-ludzie (jak ich nazywa Nostradamus) najpierw mają przygotować inne ziemie, czyli planety do skolonizowania przez ludzi, będą forpocztą w badaniach kosmosu tak jak teraz sztuczne próbniki, o których Nostradamus też zresztą pisał. W jednym z czterowierszy napisał o zdobyciu Księżyca i wylądowaniu na nim w roku 1969 tak:
Persage XI 28, 3
W erze podboju Saturn wystartuje,
Jak kula armatnia wyleci poza Ziemię.
Trzech z Ameryki odłączy się na niebie,
I ich Orzeł wyląduje na Księżycu.

UWAGA!
Cóż za wizja: Rakieta wystrzelona na Księżyc nazywała się Saturn, a pierwszy pojazd Armstronga -Orzeł. Choć nigdzie w znanych centuriach nie napisał Nostradamus jego nazwiska, to tak opisał pobyt na Księżycu:
c.d.
Jeden z nich postawił stopę,
Później będzie to powtarzane.
Nie znajdą tam niczego co by było pomocne,
Po wielu latach powrócą i pozostaną na zawsze.
Dla przykładu, jakim geniuszem-wizjonerem był Nostradamus, podam czterowiersz z centurii o odkryciu radu przez Skłodowską:
Persage 10 1, 22
Kobieta ze wschodu Europy,
Odkryje to co zawsze żyje.
Choć rad jest bez duszy to powoduje zranienia,
Aż zostanie sztucznie wytrzebiony.

Na koniec rozważań o przyszłości ludzkości (bo nie jest to tematem tej strony) podkreślam, że Nostradamus nigdy nie pisał o końcu życia na Ziemi, Apokalipsie i Armagedonie, tak jak to często przepowiadają lub przypisują mu ludzie nieznający jego twórczości! Nostradamus opisał dzieje ludzkości (podał sam datę w/g kalendarza gregoriańskiego) do roku 3797. Po tej dacie, jak napisał, ludzie będą bytami bardziej duchowymi niż cielesnymi, będą mogli przybierać różne formy cielesne, również nieznane na Ziemi. Właściwie osiągną nieśmiertelność i będą tak jak inne rozumne istoty w kosmosie (w niebie jak pisze Nostradamus) Aniołami – dziećmi wszechświata i gwiazd. Spotkają się, jak pisze Nostradamus, ze zmarłymi duchami swoich przodków, które po śmierci na Ziemi zostały przeniesione – UWAGA! – przez Stwórcę „korytarzami niebieskimi” do innych obszarów nieba, aby na innych ziemiach-planetach się rozwijać technologicznie i zrozumieć sens istnienia kosmosu i Pana Boga. Ale uwaga niektórzy zmarli za grzechy przestaną istnieć -przestaną być bytami. Każdy może sam zniszczyć swoją przyszłą NIEŚMIERTELNOŚĆ! CAŁKOWITE POZNANIE BOGA, NIEŚMIERTELNOŚĆ, SPOTKANIE ZE ZMARŁYMI, którzy sobie na wieczność zasłużyli, Nostradamus przewidział na 4-te tysiąclecie – na 3797 rok przewidział spełnienie się Księgi Daniela ze Starego Testamentu, Apokalipsy św. Jana z Nowego Testamentu i innych świętych ksiąg, Armagedonu jako ostatecznej bitwy z 6-tym Antychrystem (już pisałem o tym – czyli, że ostatnią będzie dziwna i niezrozumiała Wojna ze Śmiercią). W/g niego III wojna Światowa nie będzie zapowiadanym przyjściem Chrystusa, a będzie nią ostatni etap cielesnego i śmiertelnego życia ludzkości po ostatniej wojnie ludzkości, to jest ze Śmiercią -tak ją nazwał. Nostradamus był bardzo wierzącym katolikiem, choć pochodzenia żydowskiego.

 

A teraz wracam do SCENARIUSZA wydarzeń związanych z III wojną światową wynikającą z przepowiedni Nostradamusa.
Otóż chcę zwrócić uwagę, że Nostradamus nie wymienia Bin Ladena z nazwiska. Wydaje się też (na pewno), że to nie on będzie „twórcą” potęgi Islamskiej. Będzie nią osoba – Arab – nazywany przez Nostradamusa kilkoma nazwami: Antychryst III, Antychryst, Mahdi, Wielki Pogromca Krzyża, Mahdi Zdobywca, Jednooki, Jednooki Bandyta, Mesjasz Arabów, Omar Zdobywca, Mehmed Wielki.
Ale Napoleona I Bonaparte też różnie nazywał: N’Polleon, Cesarz Francuzów, Rozbójnik z Korsyki, Antychryst I, Podpalacz Moskwy, Wielki Korsykanin, Wielki Oszust, Wielki Karierowicz.
Tak było z innymi, np.:
Hitlera nazywał w centuriach: Hister, Wielki Hister, Wielki Morderca, II Antychryst, Wcielenie Diabła, Wielki Austriak, Podżegacz Wojenny, Głupi Aryjczyk, Żydowski Aryjczyk, Krwiopijca.
Stalina nazywał tak: Wielki Mściciel, Lewa ręka II Antychrysta, Wielki Oszust, Stalin, Głupi Gruzin, Uczeń Morusa, Zabójca Niewinnych, Wielki Tchórz, Wielki Pogromca Kościoła.
Lenina nazywał tak: Urzędnik Robotników, Więzień znad Leny, Bóg Głupich, Mądry Idiota, Żydowski Rusin, Zboczony Rozum.
Prezydenta Lincolna: Lincoln, Ulubieniec Niewolników, Wybawca Czarnych, Inteligent, Samobójca.
Prezydenta Roosevelta: Wielki Amerykanin, Król bez Korony, Wielki Kaleka, Krzewiciel Pokoju, Kochający Lud, Przyjaciel Rusina.
I mogę tak podawać wielu przywódców państw byłych, obecnych i przyszłych.
Co do obecnych czasów to myślę, że czterowiersze centurii dotyczące Prezydenta Obamy, to następujące odniesienia do jego osoby: Afrykanin, Śniady, Wielki Śniady, Oliwkowy Mąż, Wielki Słabeusz, Przywódca Przybysz, Wielki Naiwny, Wielbiciel Niedźwiedzia, Człowiek bez rozumu. Oczywiście, że jest też dość sporo czterowierszy poświęconych POLSCE i jej przywódcom, ale głównie po III wojnie światowej, kiedy stanie się tak NAPRAWDĘ POLSKA WIELKIM MOCARSTWEM, A NASZEGO JĘZYKA BĘDĄ SIĘ UCZYĆ WSZYSCY, jak obecnie angielskiego – przedtem jednak będzie przyjaźń z Arabami – nieprzyjemne, a nawet krwawe (wewnętrznie) przejście Polski na Islam!!! Prześladowanie Kościołów chrześcijańskich i w końcu TRYUMFALNY POWRÓT POLSKI NA ŁONO JEZUSA CHRYSTUSA. O TYM PISZE NOSTRADAMUS!!! FRANCJA I POLSKA BĘDĄ RZĄDZIŁY EUROPĄ I MIAŁY OGROMNY WPŁYW NA DALSZE LOSY ŚWIATA. POLSKA BĘDZIE PODBIJAĆ KOSMOS I GO KOLONIZOWAĆ. TAK O TO PISZE NOSTRADAMUS:

Persage IX 44, 88
Po 500 kraj Jagiellonów powstanie z kolan,
Zastąpi na wschodzie Wielkiego Rusa.
Razem z Francją w wielkim przymierzu,
Po III wojnie rządzić będą Europą.

To co Wielkiemu Słowianinowi się nie udało,
To jego mierny mały brat dokończy,
Nie siłą a słowem przekonywania,
Małe Kraje Wschodu zrobią z nim konfederację.

Po nowym odrodzeniu nowy kościół powstanie,
Przyjmie imię Paulistów po Wielkim Rodaku.
Cud Maryi pomimo straty obrazu,
Będzie czuwał nad jego wielkością.

Francja i Polska zdobywcy Nieba,
Wraz z Nowym Neptunem, Smokiem i Brazą,
Będą dawali wszystkim wybawienie,
I miłość do gwiazd, która wszem zapanuje.

Czyż nie są to piękne prorocze słowa dotyczące naszej ojczyzny, jej przyszłości i wielkości. Ale pamiętajcie, w Polsce jak w całej Europie ma być krzewiony Islam, który początkowo będzie zwyciężał i podbije prawie całą Europę. A teraz powiem jedno: patrzę się na to, co dzieje się obecnie w Polsce i przytoczę następujące czterowiersze Nostradamusa – nie będę ich komentował, bo po co! – mnie nie interesują obecne poglądy i miłości polityczne! Ja patrzę w przyszłość przede wszystkim POLSKI i NARODU POLSKIEGO, I TO BEZ UPRZEDZEŃ I NIENAWIŚCI, KTÓREJ NAJWIĘKSZYM WROGIEM JEST PAN BÓG – STWÓRCA NIEBA I ZIEMI! A więc:

Persage X 33, 66
Kraj nad Wisłą podzielony na pół,
Bliźniacy lubią władzę i rewolty.
Krasomówczy Kaszub o języku węża,
Ochroni kraj mimo wielu wrogów.

Po wielkiej burzy wielkie opamiętanie,
Nastąpi przełom i zmiana władzy.
Kościół Jezusa nie osiągnie celu,
Bo przepych i bogactwo będą mu przeszkodą.

Nowe prawo po wielkim wzburzeniu,
Będzie biczem dla starego kościoła.
Biskup z Krakowa ogłosi secesję,
Co będzie początkiem jego odnowienia.

Wyznawcy Chrystusa będą wrogami,
Za sprawą zakonnika żądnego sławy.
Prawda i kłamstwo będą wymieszane,
Tak, że nikt nie pojmie co jest ich różnicą.

Nic dodać nic ująć! – przekonamy się chyba niedługo, czy to się spełni?

*
SCENARIUSZ następnych zdarzeń:

Persage II 66, 1
U Taliba brak pieniędzy i broni,
Nie ten co zaczął to skończy,
Przybędzie bogaty z Arabii Mahometa,
I klęski w Wielkie zwycięstwa przemieni.

Jednooki i namaszczony zostanie Wielkim Mahdim,
Przedtem wybije wszystkich przywódców,
Ciało szukanego przez sprzymierzonych,
Zawiśnie po wybuchu wielkiego grzyba.

Przypuszczam, że Bin Laden nie będzie pojmany przez Amerykanów, a po zdobyciu Pakistanu przez Talibów i zniszczeniu aliantów (NATO) bronią jądrową zostanie ukarany (poświęcony przez jeszcze bardziej bezwzględnego i krwiożerczego Mahdiego) – zabity i powieszony za nogi (jak przedtem Mussolini), żeby odżegnać zachód od kontrataku jądrowego. Po przerywniku, że Mahdi to nie Bin Laden – przedstawiam dalsze wydarzenia: Rosja otoczona przez Chiny (Smoka) i Taliban (Wielbłąda) wije się jak wąż, ale nikt nie chce jej pomóc. Oba kraje: Chiny i Imperium Wielkiego Talibanu okrążają ją i obrażają coraz bardziej i bezlitośnie, oraz wysyłają tam swoje: kapitały robotników itd., a Chiny rolników – przeprowadzają akcje dywersyjne (po prostu ją osłabiają od wewnątrz). Rosja osłabiona traktatem rozbrojeniowym z USA traci jeszcze jeden argument – ARGUMENT SIŁY:

Persage XI 33, 7
Smok i Wielbłąd wykupili ukradkiem tajemnice,
Niszczycielska broń Słowianina nie wystartuje,
Niebo nad Rusią będzie we władzy wrogów,
Kres Wielkiego Państwa i Narodu stanie się faktem.

Widać, że inwigilacja Rosji przyniesie skutek – kraj stanie się bezbronny wobec agresji ze wszystkich stron – później zresztą zdobywcy muzułmańscy będą w podobny sposób zdobywać – łatwowierną, jak nazywa Nostradamus Europę. Zniszczenie Rosji będzie tylko początkiem niszczenia Europy, która niestety nie będzie chciała Rosji pomóc i się wtrącać, bo po co! – Ważne żeby u nas był spokój.

*
Jak już pisałem uprzednio, III Wojna Światowa wybuchnie następnego dnia w nocy zaraz po zawarciu na Kongresie Jerozolimskim traktatu pokojowego i ogłoszenia wieczystego pokoju na cały świat.

Nostradamus SUPERTERRORYZM ISLAMSKI (10 lat – dekada) liczony od zniszczenia w wielkim mieście, cyt.: „dwóch szklanych braci”, czyli od 2001 roku, nie uważa za początek wielkiej III wojny. Również wydarzenia związane ze zniszczeniem przez Talibów wojsk NATO, powstanie Wielkiego Talibanu, przyłączenie do niego: Afganistanu, Iranu i byłych azjatyckich muzułmańskich republik radzieckich, nie uważa On (Nostradamus) za początek III wojny. Jest to tak zwane PRELUDIUM wydarzeń doprowadzające do jej wybuchu. Takie samo preludium działań było przed wybuchem II wojny światowej. Otóż w latach 30-tych ubiegłego wieku przed wybuchem II wojny Japonia napada na Chiny i zajmuje dużą część ich terytorium. Włochy napadają w Afryce na Etiopię (Abisynię) i ją okupują, Niemcy Hitlera wprowadzają swoje wojska do zmilitaryzowanej Nadrenii i Okręgu Węglowego Saary, następnie dokonują tzw. Anschlussu (przyłączenia) Austrii do III Rzeszy. Przedtem wraz z Włochami przy biernym stanowisku: W. Brytanii i Francji uczestniczą w krwawej wojnie domowej po stronie wojsk generała Franko. Zachód wciąż ustępuje i zawiera niemądre (jak pisze Nostradamus) traktaty. W roku 1938 podpisany został sławny traktat (pakt) Monachijski, który najpierw doprowadził do zajęcia przez Niemcy czeskich Sudetów, a następnie rozbioru Czechosłowacji (w którym niestety uczestniczyła też Polska – zajęcie Zaolzia) i przekształcenia tego kraju w kolonię niemiecką tzw. Protektorat Czech i Moraw. Zaraz potem Niemcy wtrącają się w spór graniczny Węgier z Rumunią o Siedmiogród (Transylwanię), którą zamieszkiwała 3-milionowa rzesza Węgrów i Niemców popierając roszczenia terytorialne Węgier. Pod wpływem nacisku Hitlera prawie całe sporne terytorium wielkości Słowacji zostało przyłączone do Węgier. A ZACHÓD CÓŻ, przyglądał się tylko i nie interweniował. Dopiero 1 września 1939 roku, kiedy Hitler napadł na Polskę, W. Brytania i Francja wypowiedziały 3 września wojnę. Ale z treści centurii Nostradamusa dotyczących II wojny Światowej wynika, że
powodem wypowiedzenia przez Anglię i Francję wojny Niemcom nie była chęć pomocy Polsce (co we wrześniu 1939 roku okazało się faktem), a strach przed PAKTEM RIBBENTROP-MOŁOTOW podpisanym w Moskwie, który z Niemiec i Rosji uczynił przyjaciół i sojuszników, co w niecałe 2 lata później nie przeszkodziło Hitlerowi oszukać Stalina i napaść na ZSRR. Stalin nie mógł sobie darować zdrady Hitlera – oczekiwał buntu swoich kolegów w Biurze Politycznym Kompartii i obalenia go. Jak mówił Beria miał tak zwaną 3-dniówkę – upijał się do nieprzytomności. Dopiero wystraszeni ewentualną klęską, kompani zamiast go obalić – czego się panicznie bał – ocucili go i przyrzekli mu dozgonną wierność, posłuszeństwo i służbę.

Jak napisał Nostradamus: KRAJE ZACHODU NICZEGO SIĘ NIE NAUCZYLI PO LEKCJI II WOJNY ŚWIATOWEJ ZGOTOWANEJ IM PRZEZ PRZYSZŁYCH WROGÓW – PO PROSTU BĘDĄ PODPISYWAĆ NIEKORZYSTNE DLA NICH I NIC NIE ZNACZĄCE TRAKTATY POKOJOWE I ROZBROJENIOWE, I OBSERWOWAĆ WZRASTAJĄCĄ WCIĄRZ EKSPANSJĘ WOJUJACEGO TALIBANU I CHIN: gospodarczą, polityczną i terytorialną. A JAK ZACHÓD SIĘ JUŻ OBUDZI, TO BĘDZIE ZA PÓŹNO – WIELKI TALIBAN I CHINY STANĄ U WRÓT EUROPY. WIELKI TALIBAN ZNAJDZIE SIĘ NA GRANICACH TURCJI I HISZPANII (od niej będzie go tylko odgradzała cieśnina gibraltarska), a CZERWONE CHINY dojdą AŻ DO URALU, w niektórych miejscach go przekraczając. Na wezwanie Wielkiego „CZI”, jak go nazywa Nostradamus, będą za wojskami chińskimi maszerowały wielkie „rzesze” chińczyków i natychmiast zasiedlały tereny Syberii i Dalekiego Wschodu – jak podaje autor Centurii – 300 milionów głów. Jak pisze Nostradamus, i Taliban i Chiny będą podpisywały różne korzystne dla siebie umowy i traktaty z USA, Europą Zachodnią i Rosją, żeby po prostu oszukać i UŚPIĆ czujność tych państw. Później z osłabioną wewnętrznie Rosją (rywalizacja przywódców i rewolta armii) nie będą chciały w ogóle podpisywać żadnych układów i umów. Inwazję na Europę Wielkiego Talibanu ułatwi też (jak pisze Nostradamus) wielka katastrofa kosmiczna spowodowana upadkiem wielkiego meteorytu lub odłamka komety na środkowy północny Atlantyk, jego skutki będą TRAGICZNE dla krajów Północnej Ameryki i Europy – o tym też napiszę. Katastrofa ta spowoduje całkowite odcięcie przebiegu informacji (na wiele lat), co dzieje się na innych kontynentach, a po upadku nastąpią związane z tą katastrofą inne tragiczne wydarzenia. Ale o tym później.

*
Sytuacja geopolityczna Świata w przeddzień wybuchu III wojny światowej.
ONZ (Organizacja Narodów Zjednoczonych) liczy 10, a nie jak obecnie 5 członków stałych z prawem veta. Do takich państw jak: USA, Rosja, Chiny, W. Brytania i Francja dołączone są najprawdopodobniej: Indie, Japonia, Niemcy, Brazylia i Wielki Taliban lub RPA (Republika Południowej Afryki) – niektórzy badacze twierdzą, że Unia Europejska (UE) – trudno to stwierdzić, z tym że pierwsze cztery nowe kraje są raczej pewne – jasno to nie wynika. Zostają włączone kraje, które zostały nowymi potęgami gospodarczymi i wojskowymi lub silne od zawsze, ale te, które przegrały II wojnę światową (Niemcy i Japonia). Powiększenie Rady Bezpieczeństwa z 5 do 10 członków z prawem veta jeszcze bardziej sparaliżuje działalność ONZ w nadzwyczajnych sytuacjach międzynarodowych, to jest konfliktach.

Persage I 64, 1
Dziesięciu będzie sparaliżowanych w działaniach,
Wielka Rada będzie bezwolna przez prawo veta,
Każde z mocnych będzie blokowało prawie wszystko,
Pięciu starych później dojrzy swój błąd.

Jak więc widać dotychczasowi członkowie stali RB zaczną później żałować, że zgodzili się na rozszerzenie Rady.
Unia Europejska się wzmocni, ale rozszerzenie jej się zatrzyma na długie lata. Nostradamus wspomina, że do Unii będą włączone prawie wszystkie państwa europejskie z wyjątkiem Turcji i Ukrainy – rozmowy z nimi będą trwały aż do wybuchu wojny. Będą opory przed jej (UE) dalszą integracją, co w/g Nostradamusa jest błędem, tak samo jak nie przeciwstawienie się państw Europy Zachodniej przed masową imigracją muzułmańską. Nostradamus wyraźnie potępia też laicyzację Europy i jej islamizację.

Persage II 12, 34
Unia przez opory nie będzie działać,
Wszyscy zobaczą jaka jest słaba.
Taliban będzie się cieszył i zbroił swoich,
Aż wyda rozkaz do wybuchu rebelii.

Europo bez JEZUSA już nie jesteś sobą.
I ci bez wiary i ci od Mahometa,
Przez długie lata będą cię opluwać,
I od wewnątrz niszczyć aż do samych kości.

Jest jeden czterowiersz, który mówi dokładnie (co prawda bez daty, ale można przewidzieć), prócz oczywiście tzw. Traktatu Jerozolimskiego, kiedy znajdziemy się w przededniu III wony światowej. A oto ten czterowiersz.

Persage II 23, 1
Stary Kanclerz Wołu ostatni raz,
Odwiedzi Francję i Elizejskie Pola.
Na miesiąc przed III wojną,
Podpisze przymierze w Pałacu Królów.

Między innymi Wołem Nostradamus określał Niemcy – Germanię. Widać więc, że III wojna wybuchnie jak Kanclerzem Niemiec będzie stary człowiek – sędziwy. W dalszych (rozrzuconych) czterowierszach pisze, że tym przymierzem będzie nowy traktat wojskowy Francusko-Niemiecki (NATO będzie bardzo osłabione, o czym później), który został zawarty dla obrony przed Talibanem. Ale po kilku klęskach NIEMCY zdradzą Europę i Francję -jeszcze o tym napiszę. Na dzisiaj kończę – dalsza część w poniedziałek. Przejdę już do wybuchu III wojny i katastrofy kosmicznej, która po trzech latach jej trwania nastąpi. Będą to niestety rzeczy BARDZO STRASZNE – w/g Nostradamusa w wyniku wojny i katastrofy, to jest ich skutków, przede wszystkim: masowych zniszczeń (m.in. od wybuchów bomb jądrowych), mrozów, upałów, suszy,
głodu, chorób, plag (m.in. szczurów i szarańczy) itd. itp., zginie ponad połowa ludności świata, czyli ponad 3 miliardy. No cóż – pisałem już, że na okres 50 lat po samej wojnie świat się cofnie, np. w wyniku zakłóceń klimatycznych i magnetycznych spowodowanych skutkami wojny i katastrofy, nie będzie można korzystać z telewizji, komputerów itd., wrócą po wojnie kartki na żywność, limitowana będzie dostawa prądu, paliw, benzyny itd. itp.

*11
Na chwilę zajrzałem na stronę, którą założyłem i zobaczyłem, że znalazł się „Gość” bardzo dobrze poinformowany. Jego Przekaz jest bardzo dobry. Cieszę się, że Pan(i) mi pomaga, bo materiał jest bardzo obszerny i oczywiście różnie, ale co najważniejsze na ogół w podstawowym zakresie zgodnie interpretowany. Przytoczył Pan(i) sporo czterowierszy Nostradamusa z czego się też cieszę (chociaż łączonych w/g mnie nie bardzo trafnie), ale co mnie cieszy nie będę musiał ich powtórnie przytaczać. JESZCZE RAZ BARDZO DZIĘKUJĘ, również za Pana(i) opinie, chociaż oczywiście w szczegółach są nieco inne od moich. Co do przepowiedni o końcu świata, to uważam tak jak wielu badaczy, że po roku 3792 zamiast świata cielesnego (obecnego) ma nastąpić świat Ducha i oto (w/g mnie) chodziło Nostradamusowi. Tak też wyraża to Księga Daniela – St. Testament, Apokalipsa św. Jana – N. Testament i wiele Apokalips niekanonicznych, czyli apokryficznych nieuznawanych przez kościół katolicki. Przepowiednie Nostradamusa są w/g mnie zgodne też z Księgą Zohar, Wedami, Ramajaną itd. Nostradamus wyraźnie (czterowiersze centurii) zaznacza, że nauka i technologia (stworzenie wszystkich biologicznie niezbędnych organów białkowych) oraz technika doprowadzą człowieka do tego, że będzie mógł (jego duch-świadomość) po roku 3792 wnikać w nowe stworzone (wyprodukowane) dla niego biologiczne ciało. Jego świadomość do czasu stworzenia nowego ciała będzie mogła być „zmagazynowana w komputerze czy w czymś podobnym”. Nostradamus napisał, że kończy w roku 3792 opisywanie tego świata i życia człowieka (cielesnego), ale nie należy mieszać tego z końcem świata, bo w/g Nostradamusa za kilka tysięcy lat (nie pisze ile), tj. po roku 3792 ludzie na stałe opuszczą Ziemię, ponieważ nasze Słońce i cały Układ Słoneczny pochłonie, jak pisał Nostradamus – „czarna gwiazda”, która zbliży się z otchłani kosmosu do naszego Układu Planetarnego i go „pożre”. O tym pisał też wizjoner i astronom włoski Giordano Bruno, który wyrokiem Świętej Inkwizycji został spalony na stosie – nie chciał się wyrzec swoich poglądów i proroctw. I co się okazało w końcu XX wieku? – astronomowie wykryli takie czarne niewidoczne gwiazdy, z których światło nie może uciec, bo jest zawracane siłą grawitacji do jej środka. Te masywne Gwiazdy (od milionów do kilku miliardów lat) o masie większej od naszego Słońca nazwano Czarnymi Dziurami, które faktycznie pożerają-wchłaniają do swojego środka wszystko co stanie na ich drodze i do nich się zbliży – zapada się tam wszystko, również przestrzeń i czas. Bardzo dziękuję za pomoc i proszę o dyskusję!

*11
Dziękuję również „Atylli” za podanie trafnych przykładów. Cieszę się, że podajecie przykłady z centurii Nostradamusa i interpretujecie je bardzo trafnie. Proszę o dyskusję i swoje opinie. Tu chcę zaznaczyć, że niestety, ale dotychczas w Polsce nie podano, tj. nie przytoczono i nie przetłumaczono na nasz język wszystkich znanych centurii Nostradamusa, a także jego innych dzieł, jak np.: Almanachu, który jest bardziej jasnym, obszernym materiałem prorokującym przyszłość. Różnie jest też interpretowany list do Henryka Szczęśliwego króla Francji. W Polsce jest wiele opracowań, które mówią o tym, że adresatem tego listu jest panujący w czasach Nostradamusa król Francji Henryk II z dynastii Walezjuszy. Ale piszą to autorzy, którzy nie znają wszystkich centurii Nostradamusa, a szczególnie Almanachu. Otóż jego (Nostradamusa) najwybitniejsi badacze są na 100% przekonani, że list do Henryka Szczęśliwego (jak go nazywa Nostradamus) jest listem do Wielkiego Króla Francji, który odegra główną rolę w wyzwoleniu Francji i Europy od wojsk Wielkiego Talibanu w III Wojnie Światowej. Niektórzy też piszą, że list jest adresowany do Henryka IV, bo tak pisze Nostradamus, ale tutaj Nostradamus się w/g mnie i innych badaczy pomylił, bo Henryk IV z dynastii Burbonów nie okazał się zbawcą, czyli wyzwolicielem Francji od muzułmanów, tak jak pisał o nim (Henryku Szczęśliwym) Nostradamus.
Bardzo ciekawy jest też list Nostradamusa do swojego syna Cezara, który w/g mnie i ten problem wyjaśnia.

Chcę tu jednoznacznie zaznaczyć, że moje przewidywania, co do przyczyn wybuchu III wojny światowej, jej przebiegu oraz zakończenia, opierają się, jak już pisałem, nie tylko na pracach Nostradamusa, ponieważ jego prace dotyczą głównie przyszłości Europy, w tym Francji, ale też z prac (proroctw) około 30 wizjonerów, wielu świętych pism, objawień-tajemnic (nie tylko zresztą chrześcijańskich), zapisów naskalnych w piramidach egipskich – głównie Cheopsa, czy piramid: Słońca i Księżyca Majów w Ameryce Środkowej, a także zapisów na tabliczkach glinianych, szczególnie: sumeryjskich, akadyjskich, czy asyryjskich, również irańskich (medyjskich i staroperskich – Persepolis), które bardzo często prorokowały przyszłość. Otóż staram się analizować te proroctwa, ale oczywiście ze względu na obszerność materiału i popularność Nostradamusa, a także przejrzystość jego dzieł, staram się cytować głównie jego wizje, a tam gdzie ich brak, to uzupełniam swoje przewidywania innymi wizjami-proroctwami. Jasno też chce powiedzieć (przypomnieć) o czym pisałem, że III wojna – niestety – na pewno wybuchnie, będzie długotrwała, tragiczna i fatalna w skutkach. Później będzie to już całkiem inny świat niż obecnie – zmiany będą tak wielkie (jak pisze Nostradamus i inni wizjonerzy), że
praktycznie wszystko się zmieni. Zaznaczam też, że trudno określić dokładną datę wybuchu III wojny światowej. Również przedstawiane przeze mnie fakty i kolejność ich zdarzeń mogą się od tych realnych różnić lub mogą być nieco inne, ale sam początek, przebieg wojny i jej zakończenie są więcej niż prawdopodobne.

Ciąg dalszy – SCENARIUSZ – III Wojny Światowej.
Jak już pisałem – następnego dnia po ogłoszeniu w Jerozolimie powszechnego pokoju, w nocy komunistyczne Chiny uderzą na osłabioną wewnętrznie Rosję. Będzie to tym łatwiejsze, że Rosja przeżyje wielki zamęt i następną krwawą rewolucję i wojnę domową.

Oto co pisze jej prorok Rasputin (nazywany przez niektórych wcieleniem szatana), cyt.:

„Niestety w XXI wieku będzie nowe sprytne oszustwo i nowe rzezie dla Rosji, ale tak straszne, że
nie wystarczy ziemi by grzebać umarłych. Najpierw będzie u władzy dwóch młodych, którzy
rozerwą wrota Rusi przez wzajemne kłótnie i walki, a później przyjdzie Wielki Bunt – przyjdą iskry
ognia i lśnienie śmierci.”

Poprzednio (proszę wrócić do tekstu) przytoczyłem o „dwóch w Rosji” czterowiersz Nostradamusa. Przepowiednia Rasputina pochodzi z jego listu do cara napisanego 18 kwietnia 1916 roku. Zmarł on (został zamordowany) 18 grudnia 1916 roku. Okoliczności jego śmierci potwierdziły tajemniczą siłę wewnętrzną tego człowieka. Zabójcy najpierw zaplanowali otrucie go podczas wcześniej przygotowanej przez nich uczty. Rasputin zjadł wtedy wielkie ilości zatrutej żywności, wypił bardzo dużo zatrutego alkoholu, ale bez większej szkody! Wtedy spiskowcy postanowili go zastrzelić. Mimo, że został przeszyty kilkoma rewolwerowymi kulami, nadal walczył z zabójcami, prawie dusząc jednego z nich. To wszystko sprawiło, że do dziś jest on jedną z najbardziej tajemniczych i fascynujących postaci w historii. Rasputin w swoim liście do cara przewidział swoją śmierć. Napisał tak, cyt.: „Umrę zanim rozpocznie się nowy rok (1917), jeśli zabiją mnie rosyjscy chłopi, to rodzina carska będzie panować przez następne 100 lat, jeśli jednak zabije mnie szlachta rosyjska zwyciężą bolszewicy, a N. Pan car i Imperator Wszechrusi i jego rodzina się nie uratują”.

A oto przepowiednia Nostradamusa z Almanachu I 13:

Cztery Wielkie Wojny Światowe oczekują świat. I i II należeć będą do krwiożerczej Germanii,
Które zakończą się jej klęską. Następnie rozbudzone ludy Azji: Smoka i Półksiężyca powstaną przeciw Słowianinowi i Europie. IV krótką, choć okrutną wojnę, wywoła zawistny Szkot.

Nie jest to jak w centurii czterowiersz. Przepowiednia ta konkretnie mówi nam o tym, że czekają nas jeszcze 2 wojny, które będą się nazywać światowymi.

Św. Łucja z Fatimy podczas swojej rozmowy (zapisanej – znajduje się w Bibliotece Watykańskiej) z Ojcem Augustynem mówiła tak, cyt.:

„Zaraz po pokoju (jego zawarciu) będzie Wojna! Wszystkich zaskoczy jak nocny złodziej, kiedy ludzie będą głęboko i spokojnie spali! Nagłe natarcie Chin na Rosję będzie SZOKIEM dla całego świata. Chiny użyją w tym ataku broni rakietowej i nuklearnej, przy czym broń rosyjska będzie przez uczonych chińskich elektronicznie zablokowana, to jest unieruchomiona i nie wystartuje. Ta chińska broń spowoduje potworne zniszczenia. Miliony Rosjan zginą od broni przeciwnika. Wojska żółtej rasy będą niszczyły i równały z ziemią wszystkie miasta i wsie ludności białej. Oszczędzą jedynie byłe republiki azjatyckie, które będą już pod panowaniem muzułmanów, którzy w tym ataku sprzymierzą się z Chinami. Wojna z Rosją zostanie przerwana, kiedy 100-milionowa armia chińska (ilości jakiej nie widział świat) dotrze do Uralu. Chiny i świat zostaną zaskoczeni przez Wielką Katastrofę Kosmiczną, która ich i wszystkich innych zaskoczy. Zjawiska spowodowane tą katastrofą wywołają wielką panikę i przerwą działania wojenne na 2 lata, bo prowadzenie wojny
stanie się przez ten czas niemożliwe, a w tym czasie wojska chińskie okopią się na Uralu, a miliony Chińczyków na rozkaz władz zaczną kolonizować były Rosyjski Daleki Wschód i Syberię.”

O tym najeździe i kolonizacji ziem rosyjskich mówi wielu jasnowidzów, w tym Edgar Cayce -amerykański wizjoner i prorok. Również po kilkunastu dniach Japonia przyłączy się do wojny z Rosją i w porozumieniu z Chinami
otrzyma sporne z Rosją wyspy Kurylskie, a także zajmie: Sachalin, Kamczatkę i niektóre inne części Rosyjskiego Dalekiego Wschodu. Najazd na Rosję będzie traktowany jako zemsta na rasie białej za jej politykę kolonizacji Azji i innych kontynentów. Do wojny z Rosją również po kilkunastu dniach przyłączy się Wielki Taliban, który zajmie resztę muzułmańskich ziem rosyjskiej Azji Środkowej i całe Zakaukazie razem z chrześcijańskimi państwami: Gruzją i Armenią. Wielki Taliban nie będzie czekał na pobicie Rosji i jeszcze przed wojną jego armie po WIELKIEJ BITWIE nad Jordanem opanują: Irak, Syrię i cały Półwysep Arabski z Arabią Saudyjską i leżącymi tam świętymi miastami muzułmanów, tj. Mekką i Medyną włącznie.

*
Ciąg dalszy SCENARIUSZA III Wojny Światowej:
Kiedy będą trwały walki osamotnionej Rosji z Chinami i Wielkim Talibanem, ten ostatni rozpocznie inwazję na Egipt i Turcję. Wcześniej (przed wojną) dwie armie – Talibanu (Czarnego Turbanu) i Zjednoczonych Wojsk Arabskich Półwyspu (Czerwonego Turbanu) spotkają się na przedpolach Bagdadu. Po krótkiej nierozstrzygniętej walce nastąpi rozejm, a następnie po podpisaniu traktatu sojusz i zjednoczenie muzułmanów.

Persage IV 3, 13
Pod miastem Mezopotamii,
Które leży między dwiema rzekami,
Spotkają się dwie armie: Czarnego i Czerwonego Turbanu,
Bitwa będzie krótka, ale nierozstrzygnięta.

Mahdi i Arabski Mesjasz zawrą sojusz,
Później ten pierwszy będzie przewodził,
Ropą i krwią spłyną kraje półksiężyca,
Taki będzie los tych którzy go nie uznają.

Obie armie pójdą nad brzegi Jordanu,
Tam dojdzie do wielkiej straszliwej bitwy,
Wojska Saudów i sprzymierzonych Emirów,
Będą pokonane i wyrżnięte co do jednego.

Stolica Talibanu przeniesiona do miasta Mahometa,
Mahdi ogłoszony namiestnikiem Allaha,
Po wielkich modlitwach Ramadanu,
Masowy pobór wiernych do jego wielkiej armii.

Dalej dwie armie (przytaczałem już fragmenty centurii) ruszą na podbój muzułmańskiej Turcji -jeden front i Egiptu oraz całej muzułmańskiej Afryki Północnej – drugi front.Na razie Izrael nie będzie atakowany, a to ze względu na poparcie USA, mimo trwającego w tymkraju kryzysu gospodarczo-społecznego i upadku autorytetu tego państwa.

Łucja z Fatimy tak oto m.innymi napisała w swoim pamiętniku, cyt.:

„Zobaczycie jak nie długo tuż przed wojną i w czasie wojny dolar USA będzie wart tyle, co srebrny
papierek od czekolady”.

Trzeba pamiętać o tym, że zarówno Chiny jak i Wielki Taliban, szczególnie po zdobyciu bogatych emiratów arabskich: Kuwejtu, Kataru, Bahrajnu, Abu Zabi, Dubaju itd., będzie dysponował ogromnymi środkami finansowymi, które oczywiście wykorzysta w toczącej się wojnie. Wielki Taliban zdobył całą Afrykę Północną, jak już uprzednio pisałem i przeniósł stolicę do Kairu, ale walki w Turcji dalej będą trwały i nie wiadomo jak by się skończyły, gdyby świat nie został
zaskoczony przez Wielką Katastrofę Kosmiczną, która jak pisałem przerwała walki i uniemożliwiła pomoc osłabionych, ale wciąż potężnych Amerykanów.

Sytuacja geopolityczna przed katastrofą.
Wojska chińskie znajdują się nad Uralem – część byłego rosyjskiego Dalekiego Wschodu zajmuje sprzymierzona z nimi Japonia jako ich słabszy partner. Wojska Wielkiego Talibanu zajmują południową Rosję: Azję Środkową, Zakaukazie – tu Taliban graniczy z Ukrainą odcinając Rosję od Morza Czarnego. W rękach Talibanu jest też cała Afryka Północna – od Egiptu po Maroko. Oczywiście najprawdopodobniej trwają też walki na innych kontynentach, o których Nostradamus
nie pisał, ale pisali o nich inni prorocy i jasnowidze. Wolnością cieszy się jeszcze Europa i Turcja – NATO i UE stosując politykę pasywną w stosunku do Chin i Talibanu są coraz bardziej okrążane i osłabiane. W Europie cały czas wybuchają
zamieszki prowokowane głównie przez mieszkających tam masowo imigrantów islamskich, zamieszki te są podatne ze względu na coraz bardziej wzmagający się kryzys gospodarczy (m.innymi ogromne bezrobocie i zubożenie ludności) i polityczny. W USA dzieje się oczywiście podobnie.
Cdn: będzie dotyczył WIELKIEJ KATASTROFY KOSMICZNEJ, która przerwała na 2 lata działania zbrojne.

 

CD.. część4

 

 

5 myśli nt. „Interpretacje Arteuza – część 3”

 1. Bardzo ciekawe od dawna interesuję się Nostradamusem jednak, ta interpretacja czterowierszy mnie porusza

 2. Ucięty tekst:

  Wiersz 73, Centuria V:
  Bóg sam będzie prześladował Kościół.
  Święte Kościoły zostaną splądrowane.
  Dziecko pozostawi matce tylko koszulę.
  Wówczas Arabowie sprzymierzą się z Polakami.
  Tutaj centuria o Polsce, akurat mówi wprost o sojuszu z Arabami, oczywiście czas, kiedy miałoby
  się to wydarzyć jest napisany w ten tajemniczy sposób.

 3. Osobiscie uwazam,ze Sniady, o ktorym mowa to prezydent Turcji.No czas pokaze czy sie mylilem.Swoja droga swietna strona pozdrawiam

 4. Na wezwanie Wielkiego „CZI” ….

  A to ciekawe…. od 2013 roku prezydentem Chin jest Xi Jinping — imię Xi czyta się „szi” lub „czi” i jest to pierwszy przewodniczący o takim imieniu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Step By Step